NEXETA (GENERAL)

Allrestaurants - NEXETA - Vilnius, LITHUANIA

Address: Žirmunų g.38a-16, 09229 Vilnius, LITHUANIA
Phone: +37065036674 Mobile: * Fax: *
Website: http://nexeta.lt Email: *

UAB “Nexeta” įkurta 2009 metais. Įmonės veiklos sritis-prekyba kava, bei kitais karštais gėrimais iš kavos automatų (angl. - Vending).

UAB “Nexeta” Lietuvoje atstovauja visame pasaulyje gerai žinomą kompaniją “NESTLÉ” ir jos prekinį ženklą “NESCAFÉ”. ”NESCAFÉ”-tai laiko išbandyta kava, kuri pasižymi itin aukšta kokybe. Karštų gėrimų gamybai naudojami produktai su stipriais ir gerai žinomais prekių ženklais, tokiais kaip „NESCAFÉ“, „NESQUIK“, „NESTEA“, „MAGGI“ ir pan..

Įmonės siūlomi kavos automatai pasižymi patikimumu, puikaus dizaino, pagaminti „RHEA VENDORS“ (Italija). Šie automatai atitinka tarptautinius ISO standartus.

Mūsų klientai: mokymo ir gydymo įstaigos, valstybinės ir privačios įmonės, prekybos centrai, degalinės, servisai, sporto kompleksai, turizmo ir pramogų centrai, viešbučiai, kavinės ir t.t.. Klientai mus vertina dėl betarpiško bendravimo, greitų bei racionalių sprendimų, lankstaus ir profesionalaus požiūrio.

Allrestaurants - NEXETA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - NEXETA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - NEXETA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - NEXETA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - NEXETA - Vilnius, LITHUANIA
x
X