VARĖNOS PIENELIS (GENERAL)

Allrestaurants - VARĖNOS PIENELIS - Varena, LITHUANIA

Address: J. Basanavičiaus g.52, 65210 Varena, LITHUANIA
Phone: +37031052561 Mobile: * Fax: *
Website: http://varenospienelis.lt Email: *

UAB „Varėnos pienelis“ gamykla buvo įsteigta 2004 m. gruodžio 27 d. Šiuo metu pirkėjams įmonė gali pasiūlyti daugiau nei 150 rūšių pieno produktų, kurie patiks net išrankiausiam pirkėjui. Įmonėje gaminami plataus asortimento pieno produktai - natūralūs sūreliai, desertiniai sūreliai, įvairių skonių varškytės, varškė, sviestas, grietinė, kefyras, jogurtai ir kiti pieno produktai.

UAB „Varėnos pienelis“ atsižvelgdamas į klientų poreikius, kuria naujus, išskirtiniu skoniu pasižyminčius produktus. Ypatingą dėmesį skiria gaminamos produkcijos kokybei, todėl visus savo produktus gamina tik iš aukštos kokybės žaliavų.

UAB „Varėnos pienelis“ savo produktus tiekia į visus didžiuosius Lietuvos prekybos tinklus ir į mažesnes parduotuves. Įmonės gaminama produkcija yra suradusi savo pirkėją ir eksporto rinkose: Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kt.

Allrestaurants - VARĖNOS PIENELIS - Varena, LITHUANIA Allrestaurants - VARĖNOS PIENELIS - Varena, LITHUANIA Allrestaurants - VARĖNOS PIENELIS - Varena, LITHUANIA Allrestaurants - VARĖNOS PIENELIS - Varena, LITHUANIA Allrestaurants - VARĖNOS PIENELIS - Varena, LITHUANIA
x
X