ITALIŠKA KAVA (GENERAL)

Allrestaurants - ITALIŠKA KAVA - Vilnius, LITHUANIA

Address: Kalvarijų g.135, 08221 Vilnius, LITHUANIA
Phone: +37052300004 Mobile: * Fax: *
Website: http://espresso.lt Email: *

AB „Itališka kava” gimė 2000 m. balandžio 11 d. iš didžiulės meilės Italijai ir nuostabiai kavos kultūrai. Mūsų šeimos įmonė, lyg analogas tradicinėms italų verslo šeimoms, nuo pat įkūrimo stengiasi lanksčiai aptarnauti išrankiausius užsakovus. Savo klientais rūpinamės iki paskutinio kavos lašo. Mes jaučiame neapsakomą meilę darbui su kava, siūlome inovatyvius sprendimus kokybiškos kavos mėgėjams.

Lavazza kava ir kavos aparatai

„Itališka kava“ tiekia garsiosios Turino šeimos Lavazza gaminamą kavą ir kavos aparatus, skirtus nedideliems biurams ir didelių organizacijų administracijoms. Mielai dirbame ir su mikroįmonėmis. Mūsų siekis – tapti geriausiu pačios aukščiausios kokybės kavos „Lavazza“ tiekėju biurų sektoriuje (OCS) Lietuvoje.

Kviečiame kavos!

Kviečiame Jus susipažinti su mūsų produkcija ir įsitikinti aistringu požiūriu į darbą! Jums patogiu metu mes atvyksime į Jūsų biurą ir pristatysime kavos „Lavazza“ asortimentą, kartu išbandysime aparatus ir atliksime skirtingų kavų degustaciją, kuri užtruks vos 10-15 min. Maloniai kviečiame susisiekti su mumis.

Allrestaurants - ITALIŠKA KAVA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - ITALIŠKA KAVA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - ITALIŠKA KAVA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - ITALIŠKA KAVA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - ITALIŠKA KAVA - Vilnius, LITHUANIA
x
X