BIOSUN (CATERING)

Allrestaurants - BIOSUN - Tureň, SLOVAKIA

Address: Tureň 521, 903 01 Tureň, SLOVAKIA
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://biosun.sk Email: *

V roku 2012 sa zrodil projekt pod názvom „John Lemon“. Objavila sa „Yerbata“ iná ako všetky limonády na báze Yerba Maté, s ktorými sa bolo možné doposiaľ stretnúť!

Chtiac vytvoriť neopakovateľné, jedinečné receptúry limonád sa partia mladých priateľov vybrala po rodinných ( a nie len rodinných ) chodníkočkoch záhrad pestovateľov zeleniny a sadov s cieľom nájsť to najchutnejšie ovocie a zeleninu. Našli ich, naoberali a vytlačili z nich toľko dobrého, koľko sa len zmestí do fľašky. Miešajúc ich s čistou pramenitou vodou získali ešte viac chuti a arómy. Výsledkom je skutočná explózia chutí, ktorá zaútočí na vaše zmysly.

Znovuobjavujeme pre vás zabudnuté recepty a chute. Zároveň sme ale tiež otvorení novým originálnym a prekvapivým chutiam. Práve preto spolupracujeme len s malými rodinnými podnikmi pri výbere správnych ingrediencií s dôrazom na najvyššiu kvalitu a najlepšiu chuť.

Jedna vec je istá: John Lemon udáva trendy!

Allrestaurants - BIOSUN - Tureň, SLOVAKIA Allrestaurants - BIOSUN - Tureň, SLOVAKIA Allrestaurants - BIOSUN - Tureň, SLOVAKIA Allrestaurants - BIOSUN - Tureň, SLOVAKIA Allrestaurants - BIOSUN - Tureň, SLOVAKIA
x
X