TETLEY (GENERAL)

Allrestaurants - tetley - Rae vald, ESTONIA

Address: Rae küla, 75301 Rae vald, ESTONIA
Phone: +3726700442 Mobile: * Fax: *
Website: http://tetleyeesti.com/ Email: *

Tetley on organisatsiooni Ethical Tea Partnership ehk ETP aktiivne liige. ETP on mittetulundusühendus, kuhu kuulub üle 20 tee pakkimisega tegeleva rahvusvahelise ettevõtte, kes on seisukohal, et edukat teetööstust peaksid iseloomustama õiglane tegutsemine sotsiaalvallas ja keskkonnaalane jätkusuutlikkus.
ETP tegutseb kõigis suuremates teekasvatuspiirkondades: Argentiinas, Brasiilias, Hiinas, Indias (Assami, Kerala ja Tamil Nadu regioonides), Indoneesias, Keenias, Malawis, Sri Lankal ja Tansaanias. Need piirkonnad toodavad üle 85% maailmas eksporditavast teest.

Tetley kohustus 2016 aastal 100% tee saamiseks Rainforest Alliance poolt sertifitseeritud istandustest. Tetley püüab alati teha kõik, et meie tee parandaks elu kvaliteeti nendel, kes teed joovad ja ka neil, kes seda kasvatavad ja korjavad. Üksnes siis, kui austame looduskeskkonda ja kaitseme istandustes töötavate inimeste elutingimusi, võime olla kindlad, et meie tarneahelatel on tulevikku. Seepärast teeme koostööd Rainforest Alliance’ig teeistanduste haldamise parandamisel, et kaitsta looduskeskkonda ja teekasvatusega tegelevate kogukondade elutingimusi. Rainforest Alliance on rahvusvaheline mittetulunduslik keskkonnaorganisatsioon, mis tegeleb bioloogilise mitmekesisuse kaitse ja jätkusuutliku elukeskkonna kindlustamise eesmärgil. Senini on organisatsioon osalenud projektides, mille eesmärgiks oli vee, pinnase ja bioloogilise mitmekesisuse säästmine ja mis hõlmasid üle 50 miljoni hektari metsa ja põllumajandusmaad 70. riigis ning on parandanud üle 2 miljoni tööliste ja nende perekondade elutingimusi. Rainforest Alliance teeb koostööd kogukondadega, mille elatusallikad sõltuvad põllumajandustoodangust, aidates neid toiduainete, puidu toodangu kasvuviisi muutmisel ja turismi arengus. Organisatsioon toetab firmasid ja tarbijaid kogu maailmas nende püüdlustes tegeleda vastutustundlikku äriga üleilmsel kaupade ja teenuste turul.

Allrestaurants - tetley - Rae vald, ESTONIA Allrestaurants - tetley - Rae vald, ESTONIA Allrestaurants - tetley - Rae vald, ESTONIA Allrestaurants - tetley - Rae vald, ESTONIA Allrestaurants - tetley - Rae vald, ESTONIA
x
X