POLSKIE ZAGRODY (GENERAL)

Allrestaurants - POLSKIE ZAGRODY - Szczawin Koscielny, POLAND

Address: Kunki 1, 09-550 Szczawin Koscielny, POLAND
Phone: +48507722311 Mobile: * Fax: *
Website: http://polskieekozagrody.pl Email: *

Długo zastanawialiśmy się jaką nazwę ma przybrać Nasza Firma,aby przedstawiała rodzimość kultury,zwyczajność,dostępność, a przede wszystkim zdrowe życie zgodne z zasadami natury. Chcieliśmy,aby nasza działalność kojarzyła się Państwu z produktami różnego rodzaju Polskich Eko Zagród jakimi dysponują ekologiczni rolnicy.Zadbaliśmy o to,aby nasze produkty były najwyższej jakości,przyjazne dla środowiska, i w 100% ekologiczne pod nadzorem jednostki certyfikującej AGRO BIO TEST.


Oferowane przez Nas towary płyną z czystej natury jaką preferują sadownicy i rolnicy. Nasi producenci nie stosują sztucznych barwników, zagęszczaczy ,nawozów czy różnego rodzaju dostępnych na rynku stymulatorów wzrostu i chemikalii -dlatego mamy pewność,że nasze produkty nie są spokrewnione z GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) dzięki czemu są smaczne i nie zagrażają naszemu życiu i zdrowiu.


Cieszymy się bardzo, z wysokiej liczby producentów, z którymi możemy tworzyć "Polskie Eko Zagrody" i jesteśmy dumni,że tak chętnie współpracują z naszą firmą ,dlatego postanowiliśmy,że naszym celem będzie powrócić do czasów, w których wszystkie uprawy rolne , były naturalne, bezpieczne i zdrowe - po prostu EKOLOGICZNE.

Allrestaurants - POLSKIE ZAGRODY - Szczawin Koscielny, POLAND Allrestaurants - POLSKIE ZAGRODY - Szczawin Koscielny, POLAND Allrestaurants - POLSKIE ZAGRODY - Szczawin Koscielny, POLAND Allrestaurants - POLSKIE ZAGRODY - Szczawin Koscielny, POLAND Allrestaurants - POLSKIE ZAGRODY - Szczawin Koscielny, POLAND
x
X