GOL POL (GENERAL)

Allrestaurants - GOL POL - Wielichowo , POLAND

Address: Czeresniowa 1, 64-050 Wielichowo , POLAND
Phone: +48604796706 Mobile: * Fax: *
Website: http://golpol.pl Email: *

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań naszych klientów. Staramy się aby przygotowany przez nas towar był jak najwyższej jakości i w pełni spełniał oczekiwania kontrahentów. Dzięki ciągłej współpracy z producentami grzybów jesteśmy w stanie zapewnić różnorodny asrotyment.

Szczegółowa oferta:

Pieczarka świeża biała 3kg luz
Pieczarka świeża biała 2kg rizen (duża)
Pieczarka świeża biała 2kg (szalki 4x500g)
Pieczarka świeża biała 1,6kg (szalki 4x400g)
Pieczarka świeża biała 1,5kg (szalki 6x250g)
Pieczarka świeża biała 1,5kg łubianka
Pieczarka brązowa w takim samym asortymencie.
Grzyby leśne 0,5kg, 1kg łubianka oraz wg zamówienia tacki 300g,200g
Boczniak i shiitake w/g zamówienia
Papryka karton 5kg lub w/g zamówienia.

Firma P.H.U. "GOLPOL" powstała w Listopadzie 2003 roku w miejscowości Wielichowo w województwie Wielkopolskim. Jej właścicielem jest Zbigniew Golczak. Podstawą działalności firmy jest skup, sprzedaż hurtowa i eksportowa świeżej pieczarki białej i brunatnej do krajów Unie Europejskiej. W sezonie letnim handlujemy także warzywami (konkretnie papryką), runem leśnym oraz owocami. Celem naszym jest zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów dlatego ciągle się rozwijamy i doskonalimy. Szczególną cechą GOLPOL jest dotrzymywanie zawieranych umów i solidność w realizacji. Przekonali się o tym liczni nasi dotychczasowi kontrahenci w kraju i w Europie. Za dotychczasową działalność zostaliśmy nagrodzeni w 2013 roku przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji pieczarek co pozwala nam dobierać producentów grzybów najwyższej jakości. W ramach współpracy zapewniamy im podłoże do produkcji sprowadzając je z Belgii i Holandii. Dysponujemy specjalistycznym taborem samochodowym co pozwala nam dostarczyć towar świeży, najwyższej jakości. Na miejscu, czy w hali zakładu jest ona rozładowana, sortowana, pakowana w pojemniki o wielkości odpowiedniej do zamówienia i schładzania. Następnie grzyby są ładowane na samochody, które transportują je do miejsca przeznaczenia. Produkt musi być świeży. To jest priorytet, więc u odbiorcy znajdzie się w ciągu jednego, najwyżej dwóch dni. Większość grzybów przeznaczona jest na eksport do Belgii, Niemiec i Holandii. W kraju współpracujemy z firmą Selgros oraz innymi mniejszymi odbiorcami.

Allrestaurants - GOL POL - Wielichowo , POLAND Allrestaurants - GOL POL - Wielichowo , POLAND Allrestaurants - GOL POL - Wielichowo , POLAND Allrestaurants - GOL POL - Wielichowo , POLAND Allrestaurants - GOL POL - Wielichowo , POLAND
x
X