LIMAX (GENERAL)

Allrestaurants - LIMAX - Wolsztyn, POLAND

Address: Zeromskiego 16, 64-200 Wolsztyn, POLAND
Phone: +48683474248 Mobile: * Fax: *
Website: http://limax.eu Email: *

Już od ponad 35 lat Limax jest wiodącym dostawcą świeżych grzybów i owoców miękkich dla odbiorców detalicznych i konsorcjów zakupowych w całej Europie. Klienci Limax mogą liczyć na wieloletnie doświadczenie ich partnera oraz wyjątkowy zakres obsługi. Limax jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie.


Naszą silną pozycję na rynku zawdzięczamy wszechstronnej wiedzy Limax w zakresie całego łańcucha produkcji i dystrybucji, począwszy od produkcji kompostu, poprzez hodowlę, aż do pakowania i dystrybucji świeżych produktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać zawsze najwyższą możliwą jakość produktów.

Oprócz Najwyższej Jakości i wyjątkowego zakresu obsługi, Limax przykłada również wielką uwagę do zapewnienia szerokiego i innowacyjnego asortymentu. Znajdziecie u nas Państwo szeroki wybór świeżych grzybów, truskawek, borówek amerykańskich i malin. Dysponujemy produktami podstawowymi, przetworzonymi i mieszanymi, a także gotowymi do spożycia (po podgrzaniu). Wszystkie produkty są świeże i dostępne w każdym żądanym opakowaniu! Dla nas najważniejsze jest zaufanie i współpraca. Staramy się, aby nasze relacje biznesowe z klientami i z dostawcami były długofalowe i trwałe. W Limax najważniejsze aspekty działalności to Najwyższa Jakość, rzetelność i elastyczność, którą proponujemy naszym odbiorcom.

Allrestaurants - LIMAX - Wolsztyn, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Wolsztyn, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Wolsztyn, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Wolsztyn, POLAND Allrestaurants - LIMAX - Wolsztyn, POLAND
x
X