ANKA (GENERAL)

Allrestaurants - ANKA - Mszana Dolna, POLAND

Address: Mroza 17, 34-730 Mszana Dolna, POLAND
Phone: +48183311073 Mobile: * Fax: *
Website: http://pierozkizmszany.pl Email: *

Firma "ANKA" pierożki z Mszany Dolnej, to rodzinne przedsiębiorstwo które wraz z moją żoną, założyliśmy w 2002 r. Tak więc mija już 14 lat odkąd zajmujemy się produkcją wyrobów kulinarnych. Czerpiąc z doświadczenia w handlu detalicznym, którym zajmowaliśmy się przed rokiem 2002, nieustannie staramy się sprostać tym z Państwa którzy poszukują produktów najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Realizując te założenia, na przestrzeni lat, wypracowaliśmy sobie wiodącą pozycję w regionie.Wyroby nasze cieszą się dużym uznaniem, czego dowodem jest ciągły wzrost sprzedaży oraz docierające do nas z różnych stron pozytywne opinie na temat naszych produktów. Tym co wyróżnia nas z pośród innych firm branży pierogowej jest to, iż wyroby nasze są wykonywane ręcznie, przez co możemy sobie pozwolić na zastosowanie tradycyjnej receptury, która charakteryzuje się delikatnym ciastem, domowym nadzieniem, a w przypadku pierogów z owocami, całymi ich kawałkami. Do produkcji używamy wysokiej klasy mąk, twarogów, ziemniaków, mięs z lokalnych ubojni, natomiast grzyby i owoce pozyskujemy z naszych gorczańskich lasów.

Pragnę zapewnić Państwa, iż w dalszym ciągu priorytetem naszej firmy będzie produkcja na najwyższym poziomie przy zachowaniu możliwie najatrakcyjniejszych cen, oraz dotarcie do jeszcze szerszego grona konsumentów.
Życzę wszystkim Państwu smacznego, Jan Kołodziejczyk

Allrestaurants - ANKA - Mszana Dolna, POLAND Allrestaurants - ANKA - Mszana Dolna, POLAND Allrestaurants - ANKA - Mszana Dolna, POLAND Allrestaurants - ANKA - Mszana Dolna, POLAND Allrestaurants - ANKA - Mszana Dolna, POLAND
x
X