POL MAR (GENERAL)

Allrestaurants - POL MAR - Proszowice, POLAND

Address: Laganow 47, 32-100 Proszowice, POLAND
Phone: +48785186784 Mobile: * Fax: *
Website: http://pol-mar.net Email: *

Firma działa na rynku od 2003 roku. Prowadzimy sprzedaż hurtową wysokiej jakości świeżych warzyw i owoców, w asortymencie posiadamy również owoce suszone, cytrusy, owoce egzotyczne, bakalie i kiszonki. Siedziba i skup mieści się w Łaganowie, posiadamy również pawilon handlowy w Katowicach.

Zajmujemy się eksportem oraz sprzedażą na rynek krajowy począwszy od dużych hurtowni do małych sklepików. Dostawcy naszej firmy to głównie stali producenci krajowi oraz firmy zagraniczne. Towar jest przygotowany i pakowany według upodobań odbiorcy. Przywiązujemy dużą wagę do jakości sprzedawanych przez nas produktów, oferujemy konkurencyjne ceny. Dbamy o indywidualne podejście do klienta. Posiadamy własna bazę transportową, dzięki czemu szybko i sprawnie realizujemy zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Allrestaurants - POL MAR - Proszowice, POLAND Allrestaurants - POL MAR - Proszowice, POLAND Allrestaurants - POL MAR - Proszowice, POLAND Allrestaurants - POL MAR - Proszowice, POLAND Allrestaurants - POL MAR - Proszowice, POLAND
x
X