SAD NA ZAPIECKACH (GENERAL)

Allrestaurants - SAD NA ZAPIECKACH - Pomiechowek, POLAND

Address: Zapiecki 5, 05-180 Pomiechowek, POLAND
Phone: +48506671466 Mobile: * Fax: *
Website: http://sadnazapieckach.pl Email: *

Sad Na Zapieckach to firma rodzinna zajmująca się produkcją soków z owoców i warzyw, tłoczonych na zimno. Tłocznia znajduje się w gminie Pomiechówek, we wsi Zapiecki. To teren nad Narwią na Mazowszu, wśród lasów dawnej Puszczy Serockiej, gdzie nigdy nie było przemysłu, a jedynie sadownictwo i rolnictwo. Dlatego ta ziemia daje zdrowe owoce i warzywa.

Sad na Zapieckach powstał w 2013 roku. Zaczynaliśmy od wytłaczania soków na własne potrzeby. Częstowaliśmy nimi Rodzinę, Przyjaciół, Sąsiadów, Znajomych. Soki znalazły uznanie wśród naszych Najbliższych i Znajomych, a później u Znajomych Znajomych… I tak utwierdziliśmy się w przekonaniu, że tłocznia soków to dobry pomysł i warto go zrealizować. W czasach powszechnie dostępnych napojów wysoko słodzonych, to ważne byśmy mieli dostęp stu procentowych soków z owoców i warzyw. Bo prawdziwy sok jest wspaniałym źródłem witamin, pektyn, błonnika. Tych naturalnych, bezcennych dla naszego zdrowia składników nie zastąpią sztuczne suplementy.

W maju 2015 roku Sad na Zapieckach otrzymał Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego za 100% naturalny sok jabłkowy.

Allrestaurants - SAD NA ZAPIECKACH - Pomiechowek, POLAND Allrestaurants - SAD NA ZAPIECKACH - Pomiechowek, POLAND Allrestaurants - SAD NA ZAPIECKACH - Pomiechowek, POLAND Allrestaurants - SAD NA ZAPIECKACH - Pomiechowek, POLAND Allrestaurants - SAD NA ZAPIECKACH - Pomiechowek, POLAND
x
X