GASTMA (CATERING)

Allrestaurants - GASTMA - Kosice, SLOVAKIA

Address: Dénesova 10, 040 23 Kosice, SLOVAKIA
Phone: +421556439193 Mobile: * Fax: *
Website: http://gastma.sk Email: *

Spoločnosť GASTMA, s.r.o. sa zaoberá predajom gastronomickej techniky a profesionálnych barov, odborným poradenstvom pri vytváraní projektov gastronomických prevádzok, projekčnou činnosťou, záručným a pozáručným servisom a odborným zaškoľovaním personálu.

Konateľom spoločnosti je od jej vzniku v roku 1997 pán Marcel Zlacký, ako fyzická osoba sa však gastrotechnológiám a profesionálnym barom venuje od roku 1993. Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch na Dénešovej ulici v Košiciach.

Odbornosť a profesionalita je nielen mottom firmy, ale aj jej nemeniacim sa štandardom.

Naše komplexné služby v oblasti dodávky gastrotechnológíí ocenili mnohé hotely, reštaurácie, bary, prevádzky s rýchlym občerstvením, kaviarne, závodné a školské kuchyne.

Po realizácii však naša práca nekončí! Pre našich zákazníkov poskytujeme záručný a pozáručný servis, zaškoľujeme personál a vykonávame kuchárske audity.

Tím našich odborníkov vám ochotne pomôže vybrať dobré a funkčné technológie vhodné pre vašu prevádzku.

Allrestaurants - GASTMA - Kosice, SLOVAKIA Allrestaurants - GASTMA - Kosice, SLOVAKIA Allrestaurants - GASTMA - Kosice, SLOVAKIA Allrestaurants - GASTMA - Kosice, SLOVAKIA Allrestaurants - GASTMA - Kosice, SLOVAKIA
x
X