PQS (CATERING)

Allrestaurants - PQS - Bratislava, SLOVAKIA

Address: Stara Vajnorska 37A, 831 04 Bratislava, SLOVAKIA
Phone: +421244633141 Mobile: * Fax: *
Website: http://1pqs.sk Email: *

PQS s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku s obchodným aktivitami v krajinách strednej Európy.

S potravinárskym priemyslom na Slovesku nás viažu viac ako 25 ročné skúsenosti, či už ako zastúpenie firmy LASKA Wien, alebo ako samostatná firma.

Ťažisko našich aktivít spočíva v predaji a v servise nových ako aj použitých strojov, spotrebného pomocného materiálu a náhradných dielov pre potravinárske stroje.

V oblasti preedaja strojov máme zastúpenie, resp. predajné práva výrobkov od renomovaných výrobcov ako napr. LASKA Linz, MEDOC, EFA, KT, MAJA, VOLLENDA Verschliesstechnik, HAAS Schlachttechnik, OSMA, STRILSYSTEMS a mnohí iní.

V oblasti peredaja salámových obalov a pomocných materiálov dodávame výrobky firmy NALO-KALLE , VISCOFAN, VISKO.

Dôležitým je i podiel predaja náhradných dielov, spotrebného technického pomocného materiálu, kde realizujeme dodávky náhradných dielov všetkého druhu, rezných zložení a nožov, pilových pásov, mäsirskych a kuchárskych nožov, klíps a podobne od renomovabných výrobcov ako EICKER Solingen, FISCHER France, BOBET, ZICO Germany, ASTOR,

Tešíme sa na plodnú spoluprácu a ostávame s pozdravom

Ing. Igor Volček

konateľ

Allrestaurants - PQS - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - PQS - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - PQS - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - PQS - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - PQS - Bratislava, SLOVAKIA
x
X