DEVEKA (GENERAL)

Allrestaurants - DEVEKA - Warsaw, POLAND

Address: Prawnicza 84, 02-495 Warsaw, POLAND
Phone: +48228823919 Mobile: * Fax: *
Website: http://deveka.pl Email: *

Nasza firma Deveka Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu niewielką cześć naszej ogromnej kolekcji tkanin lnianych i mieszanych lniano-bawełnianych oraz wykonanych z nich wyrobów. Nasza firma wraz z firmą "Orsza Polska" sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę największej fabryki tkanin i wyrobów lnianych w Europie - "Orszańskiego Kombinatu Lniarskiego" z siedzibą w Orszy na Białorusi.
Proponujemy Państwu ogromną kolekcję tkanin różnorodnego przeznaczenia: odzieżowe, zasłonowe, pościelowe, obrusowe, meblowe i inne. Firma "Deveka" specjalizuje się przy tym w produkcji artykułów z tkanin lnianych i lniano-bawełnianych, takich jak obrusy, zasłony, pościele i wiele innych.
Nasze produkty zyskały już sympatię wielu osób i zostały docenione przez wymagających, kochających naturę klientów nie tylko w Polsce ale również w krajach Europy Zachodniej i w wielu krajach świata.
Nasze wyroby wykonane są z tkanin, które posiadają niemiecki certyfikat jakości i zgodności z naturą Oeko-Tex® Standard 100.

Allrestaurants - DEVEKA - Warsaw, POLAND Allrestaurants - DEVEKA - Warsaw, POLAND Allrestaurants - DEVEKA - Warsaw, POLAND Allrestaurants - DEVEKA - Warsaw, POLAND Allrestaurants - DEVEKA - Warsaw, POLAND
x
X