CERAMIKA TULOWICE (GENERAL)

Allrestaurants - CERAMIKA TULOWICE - Tulowice, POLAND

Address: Przemyslowa 3, 49-130 Tulowice, POLAND
Phone: +48774600700 Mobile: * Fax: *
Website: http://ceramikatulowice.pl Email: *

Ceramika Tułowice to firma działająca na polskim i zagranicznym rynku już od 1991 roku. Oferujemy szeroki asortyment produktów ceramicznych i porcelanowych poczynając od popularnych wśród naszych klientów kubków po kompletne serwisy kawowe i obiadowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wybrane produkty szklane do uzupełnienia zastawy stołowej. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wymaganiom rynku: stale monitorujemy gusta klientów, jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie odbiorców, nieustannie podnosimy jakość naszych produktów, wszystkie nasze dekoracje posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Udział w targach krajowych i międzynarodowych daje nam nieocenioną wiedzę, która następnie przekłada się na bardzo dobre przyjęcie przez rynek fasonów i zdobień. Nasze produkty można nabyć jako gotowe serwisy obiadowe oraz kawowe. Kompletowane są one w różnych konfiguracjach. Oferujemy również zakup pojedynczych elementów z całego asortymentu. Elastyczność naszej produkcji jak i działy sprzedaży pozwala również na stworzenie, wyprodukowanie i dekorowanie fasonów wybranych przez klienta. Wśród naszych produktów znajdą Państwo różnorodne zdobienia – tradycyjne, które oczarowują swym bogactwem, jak również nowoczesne zaskakujące oszczędnością formy. Nasz dział designu służy również pomocą w tworzeniu indywidualnych projektów zdobień.

Allrestaurants - CERAMIKA TULOWICE - Tulowice, POLAND Allrestaurants - CERAMIKA TULOWICE - Tulowice, POLAND Allrestaurants - CERAMIKA TULOWICE - Tulowice, POLAND Allrestaurants - CERAMIKA TULOWICE - Tulowice, POLAND Allrestaurants - CERAMIKA TULOWICE - Tulowice, POLAND
x
X