VILLA ITALIA (GENERAL)

Allrestaurants - VILLA ITALIA - Piaseczno, POLAND

Address: Staszica 25, 05-500 Piaseczno, POLAND
Phone: +48227167900 Mobile: * Fax: *
Website: http://villaitalia.pl Email: *

Kolekcję porcelany Villa Italia tworzą przede wszystkim pełne elegancji serwisy obiadowe i herbaciane, opracowywane w studiu projektowym w Mediolanie i zastrzeżone na rynku polskim. Porcelana wyróżnia się niezwykłą białością i wyjątkowo gładkim szkliwem oraz pięknym wzornictwem. Jakość wyrobów Villa Italia podnoszą dodatkowo elementy wykonane i malowane ręcznie złotem lub platyną.

Ceramikę Villa Italia wyróżnia spośród innych piękny kremowy i mlecznobiały kolor, a także oryginalne kształty oraz delikatność i niezwykła precyzja wykonania.

Kolekcja Villa Italia skierowana jest do odbiorców o wysublimowanym guście, ceniących przedmioty codziennego użytku zarówno za ich walory estetyczne jak i użytkowe. Tworzymy kolekcje bardzo różnych dodatków stołowych w pięknych kolorach i o ciekawym wzornictwie, ale zarazem staramy się, aby wszystkie nasze wyroby były wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Większość produktów Villa Italia można bezpiecznie myć w zmywarkach.

Allrestaurants - VILLA ITALIA - Piaseczno, POLAND Allrestaurants - VILLA ITALIA - Piaseczno, POLAND Allrestaurants - VILLA ITALIA - Piaseczno, POLAND Allrestaurants - VILLA ITALIA - Piaseczno, POLAND Allrestaurants - VILLA ITALIA - Piaseczno, POLAND
x
X