WAZA (GENERAL)

Allrestaurants - WAZA - Przygodzice, POLAND

Address: Jankowska 41, 63-421 Przygodzice, POLAND
Phone: +48627371141 Mobile: * Fax: *
Website: http://waza.pl Email: *

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WAZA s.c. rozpoczęło swoją działalność na koniec 1989 roku.
W ciągu ostatnich kilku lat zmieniła się forma prawna, udało się znacznie unowocześnić park maszynowy, co pozwoliło na konkurowanie z najlepszymi. Dzięki temu firma zyskała grono stałych kontrahentów nie tylko w Polsce ale także za granicą. Zespół pracowników tworzą doświadczeni ludzie, którzy są najważniejszym filarem firmy.

WAZA zajmuje się zdobieniem porcelany stołowej, zarówno użytkowej jak i dekoracyjnej, jak również ceramiką reklamową. Wieloletnia współpraca z największymi polskimi producentami surowca jak Zakłady Porcelany Stołowej „KAROLINA”, Fabryka Porcelany „KRZYSZTOF”, Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” sprawia, że w ofercie znajduje się pełny asortyment towarów po bardzo dobrych cenach, zapewnia ciągłość w zamówieniach i dostawach. Produkty WAZY charakteryzują się subtelnością a jednocześnie silnie podążają za trendami w modzie. Firma stara się coraz częściej wprowadzać dekoracje nadające się do zmywarek jak również kuchenek mikrofalowych, które charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i kolory.

Allrestaurants - WAZA - Przygodzice, POLAND Allrestaurants - WAZA - Przygodzice, POLAND Allrestaurants - WAZA - Przygodzice, POLAND Allrestaurants - WAZA - Przygodzice, POLAND Allrestaurants - WAZA - Przygodzice, POLAND
x
X