LUBSAD (GENERAL)

Allrestaurants - LUBSAD - Motycz, POLAND

Address: Motycz 326a, 21-030 Motycz, POLAND
Phone: +48814691830 Mobile: * Fax: *
Website: http://lubsad.com/ Email: *

Lubsad Sp. z o.o. jest jedną z pierwszych w Polsce grup producentów owoców, działających na podstawie ustawy o nowych formach wsparcie dla rolnictwa.
Spółka zawiązana została w 2007r. na podstawie działającego już na Lubelszczyźnie zrzeszenia o tej właśnie nazwie. Skupia blisko 90 producentów owoców z okolic Motycza, Opola Lubelskiego, Dziuchowa i Bobów. Od 2009r. posiada w Motyczu nowoczesną bazę logistyczną umożliwiającą przechowywanie, schładzanie, sortowanie i pakowanie owoców. Dzięki środkom z Unii Europejskiej spółka ciągle rozwija się i inwestuje. W 2015 roku powstał drugi zakład produkcyjny Spółki w Poniatowej. Zajmuje się przyjęciami, sortowaniem i mrożeniem oraz przechowywaniem mrożonych owoców. Wszystkie owoce oferowane przez Spółkę pochodzą z upraw udziałowców, charakteryzują się one wysoka jakością, ponieważ produkowane są przy zastosowaniu nowoczesnej, jednakowej technologii, wg zasad dobrej praktyki rolniczej oraz ochrony zapewniającej bezpieczeństwo zdrowotne konsumenta. Producenci Grupy Lubsad posiadają certyfikat jakości Global G.A.P.

Allrestaurants - LUBSAD - Motycz, POLAND Allrestaurants - LUBSAD - Motycz, POLAND Allrestaurants - LUBSAD - Motycz, POLAND Allrestaurants - LUBSAD - Motycz, POLAND Allrestaurants - LUBSAD - Motycz, POLAND
x
X