CDM (GENERAL)

Allrestaurants - CDM - Ksawerow, POLAND

Address: Cegielniana 7, 95-054 Ksawerow, POLAND
Phone: +48426840488 Mobile: * Fax: *
Website: http://cdm.pl Email: *

CDM jest jednym z największych dostawców folii opakowaniowych BOPP, CPP, BOPET dla branży opakowań giętkich w Polsce i Europie Centralnej. Współpraca z producentami z całego świata, asortyment folii oraz poziom zapasów, pozwalają na realizację dowolnego zamówienia. CDM posiada znaczny potencjał personalny, produkcyjny i logistyczny, co sprawia, że Partnerzy Handlowi mogą liczyć na natychmiastową dostępność zamawianych przez nich folii oraz ograniczać koszty utrzymania zapasów.

CDM jest także producentem opakowań z nadrukiem fleksograficznym do kwiatów, doniczkowych roślin ozdobnych oraz świeżych ziół, warzyw i owoców. W produkcji wykorzystywane są niemieckie linie zgrzewające, które wytwarzają wysokiej jakości, zadrukowane opakowania w pakietach dla polskich i europejskich ogrodników. Nadruk fleksograficzny wykonywany jest w innowacyjnej i ekologicznej technologii farb wodorozcieńczalnych.

Zespół handlowy CDM posiada kompetencje do profesjonalnej obsługi Klienta, w tym do prowadzenia negocjacji związanych z warunkami transakcji oraz udzielania wsparcia technologicznego. Działalność CDM jest oparta o Zintegrowany System Zarządzania, tj. System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 nadzorowany przez SGS oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Produktu BRC/IoP nadzorowany przez LRQA, co gwarantuje Partnerom Handlowym wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów wraz z konkurencyjnymi cenami.

Folie BOPP
Charakterystyka ogólna
Współwytłaczana transparentna, orientowana folia polipropylenowa z warstwami zgrzewalnymi ogólnego zastosowania. Przeznaczona jest do stosowania jako materiał opakowaniowy z możliwością jej zadruku i laminowania.
Odpowiada wymaganiom pakowania pionowego i poziomego.

Własności
Folia BOPP odznacza się dobrą zgrzewalnością, wysoką przezroczystością, połyskiem i korzystnymi właściwościami mechanicznymi oraz niską przepuszczalnością pary wodnej i substancji zapachowych.
Ponadto charakteryzuje się cechami poślizgowymi i antyblokingowymi ułatwiającymi jej przetwórstwo na automatach pakujących.

Aktywacja i zgrzewalność
Folia BOPP standardowo oferowana jest jako jednostronnie aktywowana od zewnętrznej strony nawoju.
Zastosowanie zewnętrznych warstw zgrzewalnych umożliwia jej zgrzewanie poniżej temperatury topnienia polipropylenu. Dobór temperatur zgrzewania uzależniony jest od charakterystyki elektrod zgrzewających i szybkości zgrzewania.

Allrestaurants - CDM - Ksawerow, POLAND Allrestaurants - CDM - Ksawerow, POLAND Allrestaurants - CDM - Ksawerow, POLAND Allrestaurants - CDM - Ksawerow, POLAND Allrestaurants - CDM - Ksawerow, POLAND
x
X