CONSORFRUT (GENERAL)

Allrestaurants - CONSORFRUT - Krakow, POLAND

Address: Christo Botewa 4, 30-798 Krakow, POLAND
Phone: +48123420100 Mobile: * Fax: *
Website: http://consorfrut.pl Email: *

Consorfrut Polska Spółka z o.o. powstała w maju 2004 r. w Krakowie jako importer i dystrybutor świeżych owoców i warzyw z całego świata.

Głównym udziałowcem firmy jest Consorfrut S.L. – konsorcjum hiszpańskich producentów, współtworzonych obecnie przez: Frutas Hnos. Espax S.L., Murgiverde S.C.A., Citrimed S.L., Albenfruit S.L. oraz producenta cytrusów z Argentyny - Argenti Lemon S.A.

Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy (głównie z Hiszpanii, Włoch, Grecji i Holandii) oraz Turcji, Południowej Afryki, Indii, Argentyny, Peru i Chile. Ponadto z roku na rok zwiększa sprzedaż bananów z Ekwadoru, ale także z Kostaryki, Kolumbii i Meksyku. Consorfrut Polska osiągnął sukces dzięki rozbudowanej sieci stałych klientów o ugruntowanej pozycji na rynku hurtowym w całym kraju. Dzięki fachowej obsłudze i doświadczeniu pracowników, towar od naszych dostawców jest z powodzeniem dystrybuowany wśród coraz większej liczby znaczących odbiorców. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam skutecznie zwiększać sprzedaż do supermarketów. Jednocześnie firma prowadzi działalność eksportową, obejmującą sprzedaż polskich warzyw na rynki wschodniej i zachodniej Europy.

Aktualnie Consorfrut Polska posiada magazyny w Krakowie, Warszawie, Jarosławiu, Poznaniu, Wrocławiu oraz dodatkową platformę logistyczną w Warszawie do obsługi dużych sieci handlowych: super i hipermarketów. Magazyn w Jarosławiu jest doskonałą bazą eksportową na rynki wschodnie, zwłaszcza Ukrainę. W lutym 2017 został otwarty nowy magazyn w Katowicach, który znacząco wzmocnił pozycję naszej firmy na południu Polski.

Wizytówką firmy jest magazyn w Krakowie, który jest dużym nowoczesnym centrum logistycznym przygotowanym do obsługi rynku hurtowego i rynku supermarketów (certyfikowany wg BRC-Global Standard Food). Ponadto obiekt posiada komory do dojrzewania bananów i sortownię wraz z maszynami do przepakowywania towaru. Od 2016 roku funkcjonuje w Krakowie również drugi, specjalistyczny magazyn posiadający 24 komory przeznaczone wyłącznie do dojrzewania bananów. Ten nowy obiekt stworzył nam duże możliwości do zasadniczego zwiększenia sprzedaży i dystrybucji tego produktu.

Ambicją i głównym celem Consorfrut Polska jest efektywna i optymalna dystrybucja owoców i warzyw na rynku krajowym, uwzględniająca zarówno potrzeby i zadowolenie naszych dostawców, jak i gwarantująca wszystkim naszym klientom pełną gamę produktów o każdej porze roku.

Młody, ale doświadczony i zaangażowany personel, który tworzy Consorfrut Polska gwarantuje ciągły rozwój firmy i utrwalanie naszej silnej pozycji na rynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Allrestaurants - CONSORFRUT - Krakow, POLAND Allrestaurants - CONSORFRUT - Krakow, POLAND Allrestaurants - CONSORFRUT - Krakow, POLAND Allrestaurants - CONSORFRUT - Krakow, POLAND Allrestaurants - CONSORFRUT - Krakow, POLAND
x
X