EUROSAD (GENERAL)

Allrestaurants - EUROSAD - Bledow, POLAND

Address: Trzylatków Duży 54a, 05-620 Bledow, POLAND
Phone: +48486681009 Mobile: * Fax: *
Website: http://eurosad.com/ Email: *

Grupa producencka Eurosad została utworzona w 2010 roku w wyniku rozwoju istniejącej na rynku już od 20 lat firmy Kolsad, wcześniej działającej pod nazwą Intersad. Wiedza, kontakty handlowe, znajomość realiów rynku, doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat przez właściciela powyższych spółek a teraz prezesa Grupy Eurosad - Stefana Kołacza są kluczem do sukcesu Eurosadu.

Grupa Eurosad wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku uruchomiła w swojej strukturze nową bazę magazynowo-przeładunkową. Na jej terenie znajduje się nowoczesna hala o powierzchni ponad 7000m2. Hala wyposażona jest w komory chłodnicze i mrożące oraz w sortownię dzięki czemu zachowujemy świeżość i zapewniamy najwyższą jakość sprzedawanych owoców przez cały rok.

Współczesne firmy handlowe działają pod presją utrzymania kryteriów jakościowych i wymagań konsumentów, a z drugiej strony pod presją rynków hurtowych i centrów logistycznych. Eurosad z sukcesem radzi sobie ze wszystkimi powyższymi kwestiami dzięki doskonałej kadrze zarządzającej, bezpośrednim dostępie do owoców najwyższej jakości, poczynionym inwestycjom w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i ambitnym celom, jakie przyświecają grupie.

Grupa Eurosad już dziś jest liczącą się na rynku placówką handlową, której działalność najlepiej charakteryzują poniższe aspekty:
lokalizacja w centrum zagłębia sadowniczego cenionego dzięki bogatej tradycji sadowniczej,
bezpośredni dostęp do regionalnego produktu,
dostęp do owoców od sadowników stosujących certyfikat GLOBALGAP, EUROGAP,
zapewnienie najwyższej jakości owoców przez cały rok dzięki ich przechowywaniu w komorach ULO,
tradycyjne metody produkcji owoców,
plantacje prowadzone metodą integrowaną IP,
własna baza logistyczna i obszerne zaplecze magazynowo-chłodnicze.
Zapewniamy opakowania oraz transport wg życzenia klienta.

Allrestaurants - EUROSAD - Bledow, POLAND Allrestaurants - EUROSAD - Bledow, POLAND Allrestaurants - EUROSAD - Bledow, POLAND Allrestaurants - EUROSAD - Bledow, POLAND Allrestaurants - EUROSAD - Bledow, POLAND
x
X