FRESH WORLD (GENERAL)

Allrestaurants - FRESH WORLD - Ozarow, POLAND

Address: Świerkowa 3A, 05-850 Ozarow, POLAND
Phone: +48223376200 Mobile: * Fax: *
Website: http://freshworld.pl Email: *

Importujemy ponad 200 gatunków świeżych owoców i warzyw bezpośrednio od producentów z całego świata. Następnie produkty są dostarczane do wiodących sieci supermarketów i hurtowni na terenie Polski, Republik Nadbałtyckich, Białorusi, Ukrainy i Rosji. Prowadzimy również działalność eksportową rodzimych owoców i warzyw do krajów Unii Europejskiej.

Składając zamówienie popołudniu, nasi klienci mają na swoich półkach gotowe, zapakowane i ometkowane wg ich upodobań produkty już następnego dnia rano. Fresh World jest jedyną firmą w swoim regionie geograficznym, która posiada zasoby i doświadczenie niezbędne do podejmowania kolejnych wyzwań.

Fresh World International importuje świeże owoce i warzywa bezpośrednio od producentów z całego świata. Gwarantujemy najwyższą jakość ponad 200 produktów dzięki bliskiej współpracy ze sprawdzonymi, najlepszymi dostawcami z ponad 50 krajów.

Obok giełdy owocowo-warzywnej w Broniszach posiadamy własny, nowoczesny magazyn o powierzchni 7500 m2, na terenie którego znajduje się dojrzewalnia bananów. W magazynie panują odpowiednia temperatura i wilgotność sterowane nowoczesnym sprzętem.

Allrestaurants - FRESH WORLD - Ozarow, POLAND Allrestaurants - FRESH WORLD - Ozarow, POLAND Allrestaurants - FRESH WORLD - Ozarow, POLAND Allrestaurants - FRESH WORLD - Ozarow, POLAND Allrestaurants - FRESH WORLD - Ozarow, POLAND
x
X