JK TRANS (GENERAL)

Allrestaurants - JK TRANS - Góra Kalwaria, POLAND

Address: Czaplin 39, 05-530 Góra Kalwaria, POLAND
Phone: +48690205533 Mobile: * Fax: *
Website: http://jk-trans.pl Email: *

Firma JK TRANS Sp. z o.o. powstała w 2011 r. Zajmujemy się sprzedażą owoców i warzyw oraz transportem. Towar który oferujemy pochodzi z największego sadu Europy powiatu grójeckiego. W naszej ofercie znajdą Państwo owoce i warzywa dostępne przez cały sezon. Asortyment oferowany przez nas jest najwyższej jakości oraz zapakowany zgodnie z życzeniem odbiorcy. Współpracujemy z klientami takich krajów jak: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Białoruś, Francja, Belgia, Egipt, Nigeria.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warzyw i owoców. Do zaoferowania mamy m.in.: jabłka, gruszki, wiśnie, śliwki, marchew i buraki. Zajmujemy się importem i eksportem warzyw i owoców na Polskę i całą Unię Europejską. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy transport warzyw i owoców w Polsce i Unii Europejskiej. Nasze produkty podczas transportu zawsze przechowywane są w wysokiej jakości opakowaniach.

Allrestaurants - JK TRANS - Góra Kalwaria, POLAND Allrestaurants - JK TRANS - Góra Kalwaria, POLAND Allrestaurants - JK TRANS - Góra Kalwaria, POLAND Allrestaurants - JK TRANS - Góra Kalwaria, POLAND Allrestaurants - JK TRANS - Góra Kalwaria, POLAND
x
X