MASOVYROBA (GENERAL)

Allrestaurants - MASOVYROBA - Kopčany, SLOVAKIA

Address: Stefanikovo namestie 593/22, 908 48 Kopčany, SLOVAKIA
Phone: +421346601617 Mobile: * Fax: *
Website: http://hatalamaso.sk Email: *

FIRMA MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O. BOLA ZALOŽENÁ V ROKU 1992 JEJ ZAKLADATEĽOM JOZEFOM HATALOM ST. V HOLÍČI POD VEŽOU, AKO MALÁ RODINNÁ FIRMA S VÝROBOU TRADIČNÝCH MÄSOVÝCH VÝROBKOV SPOLU S ROZRÁBKOU MÄSA.

Počas nasledujúcich rokov sa firma postupne zväčšovala a rozširovala svoje portfólio mäsových výrobkov a služieb. Postupne boli vybudované podnikové predajne v ktorých sa predávajú naše tradičné výrobky a mäso z vlastnej rozrábky. V rokoch 1999 – 2000 bola firma z využitím európskych fondov modernizovaná, a vybavená najnovšími technológiami na spracovanie rozrábanie mäsa s vyššou kapacitou a bolo firme udelené schvaľovacie číslo SK 66 ES. Zároveň firma začala spolupracovať s obchodnými sieťami ako METRO, MAKRO neskôr KAUFLAND a TESCO.

V roku 2008 sme sa stali držiteľom značky kvality SK slovak gold za tradičné mäsové výrobky.

V súčasnosti firma zodpovedá európskym štandardom výroby so strednou kapacitou so zameraním na výrobu všetkých druhov mäsových výrobkov a je ako jedna z mála držiteľom povolenia na spracovanie zveriny.

Firma spolupracuje s medzinárodnými dodávateľmi mäsa, ktorí spĺňajú najprísnejšie kritéria štandardov na spracovanie mäsa. Cieľom firmy je expandovať do okolitých štátov EU s výrobkami vyrábanými podľa tradičných receptúr s využitím najnovších technológií.

Allrestaurants - MASOVYROBA - Kopčany, SLOVAKIA Allrestaurants - MASOVYROBA - Kopčany, SLOVAKIA Allrestaurants - MASOVYROBA - Kopčany, SLOVAKIA Allrestaurants - MASOVYROBA - Kopčany, SLOVAKIA Allrestaurants - MASOVYROBA - Kopčany, SLOVAKIA
x
X