HAPPY BEE (GENERAL)

Allrestaurants - HAPPY BEE - Kiev, UKRAINE

Address: Avtozavodska St, , Kiev, UKRAINE
Phone: +380936786262 Mobile: * Fax: *
Website: http://happybee.com.ua/ Email: *

«Весела Бджілка» - це інтернет-магазин виключно натурального меду з натуральних пасік, що розташовані в екологічно чистих регіонах України.

Про користь натурального бджолиного меду знають всі, проте де знайти власне натуральний мед? Користь меду, який масово продають у магазинах і супермаркетах, викликає багато сумнівів. Звичайно, більшість виробників часто вказує, що продукт є штучним чи містить домішки. Тому частіше любителі натурального меду шукають його на ринках та приватних пасіках. Утім не завжди є можливість потрапити на ринок, та й як можна достовірно знати, що той мед, який ми купуємо на ринках, не містить цукрового сиропу або інших додаткових домішок? На жаль, і не в кожного з нас є знайомий пасічник чи змога їздити по регіонах і шукати натуральний мед.

Саме тому ми створили цей спеціалізований інтернет-магазин, щоб Ви змогли швидко та зручно купити свіжий натуральний мед. Ми шукаємо невеликі пасіки у екологічних регіонах України, збираємо для Вас свіжий мед і пропонуємо швидку та зручну доставку до Вашого дому. Ви економите свій час та можете бути впевнені в якості меду. В інтернет-магазині «Весела Бджілка» Ви зможете замовити свій улюблений мед та спробувати нові сорти меду з різних куточків України.

На відміну від меду з магазинів та ринків, мед, який пропонує інтернет-магазин «Весела бджілка», – гарантовано натуральний, свіжий та не топлений, а отже, зберігає всі свої корисні та лікувальні властивості. Ми отримуємо всю медову продукцію безпосередньо з пасік і розфасовуємо у зручну тару. Ви можете бути впевнені, що купили той самий мед, що кожен пасічник дбайливо зібрав та поділився з Вами своїм урожаєм, залишивши частинку такого ж якісного продукту для себе, щоб насолоджуватись ним цілу зиму.

Allrestaurants - HAPPY BEE - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - HAPPY BEE - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - HAPPY BEE - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - HAPPY BEE - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - HAPPY BEE - Kiev, UKRAINE
x
X