SERGIO (GENERAL)

Allrestaurants - SERGIO - Kiev, UKRAINE

Address: Nemishaieve,Chkalova 42/1, 07853 Kiev, UKRAINE
Phone: +380443532428 Mobile: * Fax: *
Website: http://sergio.com.ua/ Email: *

Ще в далекому 2009 році, з народженням сина Сергія, переді мною як мамою постала потреба у чистих, необроблених сухофруктах для приготування компотиків з сушених фруктів та ягід за рекомендацією педіатра.

Це змусило мене звернути увагу на те, що сушені яблука, груши в Києві та інших містах України продаються переважно на ринках - або склянками від бабусь, або ж великим насипом у мішках, привезених здебільшого з Узбекистану. Якість і зовнішній вигляд цих сухофруктів був просто жахливий. Тож пошук якісних українських сухофруктів перетворився на справжню проблему – з якою стикнулися не лише я, але й чимало інших батьків.

Саме тоді в нас і визріла ідея налагодження в Україні виробництва чистих, нічим не оброблених сушених ягід і фруктів, які не треба було б мити, а можна було б використовувати відразу - причому не тільки для приготування компотів, а й для смачного перекусу!

Allrestaurants - SERGIO - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - SERGIO - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - SERGIO - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - SERGIO - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - SERGIO - Kiev, UKRAINE
x
X