SAWARA (PIZZA & FAST FOOD)

Allrestaurants - SAWARA  - Wroclaw, POLAND

Address: Śliczna 7a, 50-566 Wroclaw, POLAND
Phone: +48713637697 Mobile: * Fax: *
Website: http://sawara-gyros.pl Email: *

Sawara Gyros

Już od lat dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić polskie podniebienia naszym specjałem –oryginalnym syryjskim gyrosem.

Od 1997 roku Petra Gyros znana jest jako restauracja serwująca dania rodem z orientalnych, wschodnich krajów basenu śródziemnomorskiego. Receptura niepowtarzalnej mieszanki ziół, przekazywana z pokolenia na pokolenie, nadaje naszym daniom niepowtarzalny smak i aromat. To właśnie dzięki unikalnej kompozycji przypraw zyskujemy w Polsce coraz szersze grono zwolenników, otwieramy nowe lokale (Petra Gyros na ulicy Legnickiej, McFalafel na Skłodowskiej-Curie oraz Sawara Gyros na ulicy Ślicznej).Sekretem smaku naszego gyrosa jest wysokiej jakości, świeże i kruche mięso, przyrządzane w oparciu o naturalne przyprawy – nie stosujemy żadnych konserwantów ani ulepszaczy! Jedzenie zawsze przygotowujemy ze świeżych i dobrych jakościowo produktów - nie oszczędzamy na surowcach, gdyż klient jest dla nas najważniejszy. Przykładamy także dużą wagę do higieny - stosowane w Sawara Gyros standardy higieniczne są profesjonalne i godne naśladowania.


Duża popularność lokalu i ogromna rzesza klientów, którzy nam zaufali, są najlepszą wizytówką dla naszej restauracji.Wysoka frekwencja to dla nas ogromna odpowiedzialność, a dla Państwa gwarancja codziennych dostaw świeżych produktów.


Sawara Gyros to dobre miejsce na rodzinny obiad. W lokalu nie serwujemy alkoholi, jedzenie jest smaczne i zdrowe, a w menu każdy znajdzie coś dla siebie.Po sytym obiedzie zapraszamy Państwa do nastrojowej palarni kawy SAWARA, by przy blasku świec i akompaniamencie prawdziwie arabskiej muzyki rozkoszować się unikalnym aromatem najwyższej jakości kawy, herbaty czy skosztować tradycyjnych ciastek.

Allrestaurants - SAWARA  - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - SAWARA  - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - SAWARA  - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - SAWARA  - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - SAWARA  - Wroclaw, POLAND
Smoking area: Smoking and not smoking Google Map
x
X