SAHARA (EUROPEAN FOOD)

Allrestaurants - SAHARA - Bielsko-Biala, POLAND

Address: Falista 13, 43-300 Bielsko-Biala, POLAND
Phone: +48334861130 Mobile: * Fax: *
Website: http://hotelsahara.pl Email: *

Goszcząc w Restauracji Sahara macie Państwo okazje delektować się kompozycją dań kuchni polskiej, w połączeniu z daniami kuchni europejskiej oraz regionalnej, które zaspokoją wymagania nawet największych smakoszy. Obfity bufet śniadaniowy pozwoli Państwu z zadowoleniem rozpocząć każdy dzień. Bar hotelowy poleca egzotyczne drinki, klasyczne napoje i wyśmienite przekąski.
Restauracja mieści 90 osób i jest do dyspozycji Gości od 6:30 do 10:00 w porze śniadań oraz od 12:00 do 22:00, kiedy serwowane są lunche i kolacje. To doskonałe miejsce na zorganizowanie zarówno wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, jak również kameralnych spotkań biznesowych oraz towarzyskich. Wieloraka aranżacja wnętrza pozwala na dostosowanie sali do potrzeb imprezy oraz preferencji organizatora. Na życzenie przygotujemy wystrój z żywych kwiatów skomponowany z nowoczesnym i przestronnym wnętrzem naszej Restauracji.
Natomiast dla Gości lubiących spędzać czas w zaciszu hotelowym, proponujemy kawiarnię z Cocktail Barem, gdzie można skorzystać z bogatej oferty menu. Jest to również idealne miejsce na organizowanie bankietów czy też spotkań biznesowych.

Allrestaurants - SAHARA - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - SAHARA - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - SAHARA - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - SAHARA - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - SAHARA - Bielsko-Biala, POLAND
Smoking area: Not smoking Google Map
x
X