WERANDA GRILL (AMERICAN FOOD)

Allrestaurants - WERANDA GRILL - Olsztyn, POLAND

Address: Kołłątaja 15 , 10-034 Olsztyn, POLAND
Phone: +480895276266 Mobile: * Fax: *
Website: http://werandagrill.pl Email: *

„WERANDA GRILL” jest restauracją zlokalizowaną na Olsztyńskiej Starówce. Nasz lokal, utrzymany w klimacie bałkańskiej tawerny, dysponuje 90 miejscami na dwóch kondygnacjach z przepięknym widokiem na park, rzekę Łynę oraz Olsztyńską Starówkę.

W sezonie letnim klientom naszej restauracji udostępniamy malowniczo usytuowany ogródek (około 300 miejsc) z własną sceną, na której odbywają się liczne imprezy artystyczne. Jak mówi sama nazwa restauracji, większość serwowanych przez nas potraw, to dania z grilla, inspirowane przepisami kuchni bałkańskiej.

Bałkany to rejon ogromny, stanowiący jednak całość nie tylko w sensie geograficznym czy historycznym, ale również kulinarnym. Kuchnie krajów bałkańskich różnią się często tylko nazewnictwem, a receptury poszczególnych potraw występują w zbliżonych do siebie wariantach.

Nie sposób oczywiście zaprezentować Państwu wszystkich potraw obszaru Bałkan, staraliśmy się jednak wybrać te najbardziej charakterystyczne, uzupełniając nasze menu daniami, które według uznania naszych kucharzy, mogłyby Państwa usatysfakcjonować.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej restauracji!

Allrestaurants - WERANDA GRILL - Olsztyn, POLAND Allrestaurants - WERANDA GRILL - Olsztyn, POLAND Allrestaurants - WERANDA GRILL - Olsztyn, POLAND Allrestaurants - WERANDA GRILL - Olsztyn, POLAND Allrestaurants - WERANDA GRILL - Olsztyn, POLAND
Smoking area: Not smoking Google Map
x
X