SKANSEN SMAKOW (EUROPEAN FOOD)

Allrestaurants - SKANSEN SMAKOW - Liszki, POLAND

Address: Kryspinów, 32-060 Liszki, POLAND
Phone: +48123571006 Mobile: * Fax: *
Website: http://skansensmakow.pl Email: *

WITAMY! w karczmie SKANSEN SMAKÓW
Skansen Smaków znajduje się tuż obok historycznego miasta Krakowa.
W zielonych terenach nad pięknym zalewem w Kryspinowie,
z dala od wielkomiejskiego hałasu. Tutaj można zapomnieć się na chwilę…
poczuć klimat, zapach i smak z lat świetności staropolskich karczm.
Zasiadając przy ławach suto zastawionych soczystymi kiełbasami, pieczonymi mięsami, świeżymi sałatkami, rozkoszując podniebienie pachnącym chlebem Lisieckim zapomina się o smutkach i troskach. Wszystko to zakrapiane do smaku chłopską wódeczką przygotowaną według dawnych receptur.

Wesela:

Wesele z magią i sielankowym klimatem ... Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu , Karczma „ Skansen Smaków” to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy ...
Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Drewniana karczma z cudowną sielankową atmosferą i piękny ogród stanowią sprzyjające warunki do aranżowania niepowtarzalnych elementów uroczystości weselnej, które poprzez niezwykłe, wręcz bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci gości jako niecodzienne przeżycie. Kontakt z przyrodą, bliskość piaszczystych plaż i wód zalewu w Kryspinowie czynią pobyt gości niezapomnianym, a czasami wręcz intrygującym. Wyborna staropolska kuchnia na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości weselnych.
Nasze przytulne wnętrza mogą pomieścić do 250 biesiadników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych. Postaramy się dla każdego z Państwa stworzyć ofertę dopasowaną do życzeń i potrzeb. Tych z Państwa, którzy marzą o przyjęciu weselnym w naszej przepięknie położonej karczmie będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu.

Dla Firm:

czas spotkać się na firmowym biesiadowaniu?...
Nic tak nie integruje jak dźwięki góralskiej muzyki, unoszącej się w oszałamiających zmysły zapachach pysznej tradycyjnej kuchni, płynące w smakowitych trunkach, dookoła rozbawionych znajomych.
Tańce , hulanka, swawola jakiej nie znajdziecie nigdzie w okolicy. A jeśli oprócz biesiady pojawi się pragnienie sportowej rywalizacji?...
Przeciąganie lini,
Ogromne piłkarzyki,
Ring do walki Sumo,
Quady, Samochody terenowe 4x4,
Małpi Gaj,
Paintball,
Siatkówka plażowa,
A może konkurs w dojeniu krowy?
Te atrakcje i wiele innych możemy udostępnić dla zmęczonych pracą za biurkiem ; )

Allrestaurants - SKANSEN SMAKOW - Liszki, POLAND Allrestaurants - SKANSEN SMAKOW - Liszki, POLAND Allrestaurants - SKANSEN SMAKOW - Liszki, POLAND Allrestaurants - SKANSEN SMAKOW - Liszki, POLAND Allrestaurants - SKANSEN SMAKOW - Liszki, POLAND
Promotion

Niedzielne animacje dla dzieci w Skansenie Smaków

Chcecie miło spędzić niedzielę ze swymi pociechami?

W każdą niedzielę w godzinach 13:00 -17:00 oferujemy bezpłatne animacje dla Najmłodszych.Animatorzy z Wytwórni Przyjęć zadbają, aby nikt się nie nudził :)

Rezerwacja stolików: tel: 12 357 10 06 mail: rezerwacje@skansensmakow.pl

Smoking area: Not smoking Google Map
x
X