PEKIN (ASIAN FOOD)

Allrestaurants - PEKIN - Poznan, POLAND

Address: 23 Lutego 33, 61-743 Poznan, POLAND
Phone: +48618526370 Mobile: * Fax: *
Website: http://pekin.pl Email: *

DRODZY GOŚCIE!!!

Spotkał mnie ogromny zaszczyt i przyjemność powitać Państwa w mojej restauracji. Znajdziecie w niej całą gamę niepowtarzalnych smaków chińskiej kuchni, która słynie ze świeżych składników i kompozycji aromatycznych przypraw.

Gotowanie stanowiło moją pasję od zawsze. Już od najmłodszych lat zafascynowany byłem tradycyjną kuchnią chińską, dlatego też pomysł na otwarcie restauracj
i okazał się być tylko kwestią czasu. Restauracja chińska PEKIN od samego początku znajduje się w rękach mojej rodziny. Jest to miejsce niezwykłe, gdyż mogą tu Państwo znaleźć autentyczne zapachy i smaki kuchni chińskiej dostosowane do polskich gustów. Wierzę, że odnajdziecie tu Państwo kawałek mojej ojczyzny, która jest najdroższa mojemu sercu.

Chciałbym zaprosić wszystkich w podróż do świata orientalnych smaków i doznań kulinarnych. Mam nadzieję, że wizyta w mojej restauracji na długo zapadnie w Państwa pamięci i będą Państwo decydować się na kolejne wizyty w PEKINIE. Liczę na to, że potrawy, które oferujemy w menu, zadowolą Państwa podniebienia i sprawią, iż zechcecie ponownie wyruszyć w kulinarną podróż do Chin.

Szczególnie serdeczne słowa kieruję do stałych Gości mojej restauracji, którzy odwiedzają nas od ponad 20 lat i są najlepszą wizytówką PEKINU. Dzięki niezmiennej, wysokiej jakości potraw, bogactwu dań, które możemy zaoferować, polecają nas swoim przyjaciołom i rodzinie. Chciałbym serdecznie podziękować każdemu za okazane zaufanie.
Jednocześnie zachęcam wszystkich nowych Gości do zasmakowania w tradycyjnej chińskiej kuchni, za której jakość i smak ręczę osobiście. Mam nadzieję, że dzięki niezwykłemu spotkaniu z kulturą i tradycją mojej ojczyzny, zechcą nas Państwo odwiedzać wielokrotnie.

Życzę smacznego!

Hua Zhang

Allrestaurants - PEKIN - Poznan, POLAND Allrestaurants - PEKIN - Poznan, POLAND Allrestaurants - PEKIN - Poznan, POLAND Allrestaurants - PEKIN - Poznan, POLAND Allrestaurants - PEKIN - Poznan, POLAND
Smoking area: Not smoking Google Map
x
X