SI SENOR (MEDITERRANEAN FOOD)

Allrestaurants - SI SENOR - Kielce, POLAND

Address: Kozia 3, 25-514 Kielce, POLAND
Phone: +48413411151 Mobile: * Fax: *
Website: http://si-senor.pl Email: *

Si Señor KOZIA czyli BOGACTWO SMAKU, ZAPACHU I KOLORU

Szukacie restauracji, która zauroczy Was swoim klimatem i zachwyci smakiem hiszpańskiej kuchni? Zajrzyjcie do świata Si Señor!

Restaurante Si Señor Kozia to miejsce którego klimat i kuchnia sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom. Wyjątkowość kuchni hiszpańskiej to wspaniały mariaż smaku, zapachu i koloru. To niepowtarzalna mieszanka r
óżnych tradycji kulturowych i kulinarnych.

Giovanni, właściciel restauracji, to rodowity Hiszpan. Pochodzi z Galicji, która słynie z najlepszych ryb i owoców morza. To dlatego one są głównym składnikiem naszej kuchni, wzbogacanej jednakże również daniami z jagnięciny i innych bardziej klasycznych mięs.

Menu restauracji to dokładnie przemyślana i dobrana gama potraw. Wraz z klimatem restauracji tworzy doskonałą propozycja na niepowtarzalne chwile w gronie rodziny, przyjaciół i partnerów biznesowych.

Odważcie się i poznajcie zadziwiające bogactwo smaków naszej kuchni w otoczeniu, które zachwyci Was subtelną grą złota, czerni i światła.

Que aproveche !

Allrestaurants - SI SENOR - Kielce, POLAND Allrestaurants - SI SENOR - Kielce, POLAND Allrestaurants - SI SENOR - Kielce, POLAND Allrestaurants - SI SENOR - Kielce, POLAND Allrestaurants - SI SENOR - Kielce, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X