MALINOWY OGROD (GENERAL)

Allrestaurants - MALINOWY OGROD - Gdansk, POLAND

Address: Pegaza 2, 80-299 Gdansk, POLAND
Phone: +48585546143 Mobile: * Fax: *
Website: http://malinowyogrod.pl Email: *

Restauracja „Malinowy Ogród” położona jest w otoczeniu zieleni jednej z najbardziej uroczych dzielnic Gdańska. Jest jednocześnie łatwo dostępna pod względem komunikacyjnym. Pobliska obwodnica Trójmiasta oraz Port Lotniczy sprzyjają zarówno spotkaniom biznesowym, jak i obiadom rodzinnym. Dzięki wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsłudze i gustownym wnętrzom zapewnia wspaniały klimat oraz dostarcza niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych. Dania powstają z najwyższej jakości wyselekcjonowanych składników, co powoduje, że ich smak i aromat na długo pozostają w pamięci. Z przyjemnością organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, chrzciny, przyjęcia komunijne, obiady po ślubie, a także spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, imprezy firmowe. Mile widziani w restauracji są mali smakosze, dla których zostało stworzone delikatne i smaczne menu dziecięce. Ponadto, w każdą sobotę oraz niedzielę zapewniamy opiekę profesjonalnej animatorki, która organizuje gry i zabawy dla najmłodszych! Restauracja posiada również certyfikat „Restauracja Przyjazna Dziecku”. Oferta Restauracji jest bardzo bogata i urozmaicona. Do najciekawszych propozycji należą niedzielne brunche oraz piątkowe koncerty z degustacją dań. Zarówno piątkowa, jak i niedzielna oferta to szeroki wybór dań z różnych zakątków świata, serwowana w formie stołu szwedzkiego. Tematyki poszczególnych bufetów zmieniają się cyklicznie i można delektować się daniami z kuchni włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, azjatyckiej, kresowej, itd.

W poszukiwaniu nowych rozwiązań…..

do przygotowywania naszych dań stosujemy specjalną metodę Sous Vide, którą od wielu lat stosują szefowie kuchni najlepszych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin. Polega ona na zamykaniu produktów w woreczkach próżniowych i umieszczaniu ich w gorącej wodzie, której temperatura jest precyzyjnie kontrolowana. Tak przygotowywane dania zachowują najwyższe walory odżywcze i zaskakują zdecydowanie lepszym smakiem.

Allrestaurants - MALINOWY OGROD - Gdansk, POLAND Allrestaurants - MALINOWY OGROD - Gdansk, POLAND Allrestaurants - MALINOWY OGROD - Gdansk, POLAND Allrestaurants - MALINOWY OGROD - Gdansk, POLAND Allrestaurants - MALINOWY OGROD - Gdansk, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Smoking and not smoking Google Map
x
X