EUREKA (GENERAL)

Allrestaurants - EUREKA - Gdynia, POLAND

Address: Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, POLAND
Phone: +48792667662 Mobile: * Fax: *
Website: http://eureka-restauracja.pl/eureka Email: *

Znajdziecie nas na terenie Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni w sąsiedztwie centrum nauki i rozrywki dla dzieci „Experyment”. Z dala od zgiełku i hałasu miasta, w centrum innowacji i ciekawych pomysłów.

Tworzymy to miejsce z myślą o tych, którzy szukają:
- miejsca na chwilę spokoju podczas ciężkiego dnia pracy,
- miejsca na smaczne spędzenie czasu w rodzinnym gronie.

Stawiamy na znane i powszechnie lubiane smaki.
Nasze menu to pożywne dania w całości przygotowywane przez naszych kucharzy. Wyjątkowe wnętrze naszego lokalu, to nowoczesność mieszająca się ze światem prehistorii. Ściany pełne skamielin, amonitów i odcisków dinozaurów starszych inspirują, najmłodszych wprawiają w zaciekawienie. Wyjątkowy klimat naszego miejsca tworzy nie tylko atmosfera i wystój wnętrz, ale i pyszne menu przygotowywane przez doświadczonego szefa kuchni. Dania podane w wyjątkowej oprawie wzbudzają zachwyt, a jeszcze lepiej smakują. Oferujemy wykwintne menu przygotowane z najwyższej jakości składników. Można do nas wstąpić zwiedzając np. pobliskie Centrum Rozrywki Experyment. Obiady, które podajemy zaspokoją gusta nawet najmniejszych gości. Po smacznym posiłku nudzić się nie będziecie – obok znajduje się wspomniane Centrum Rozrywki Experyment (grupy szkolne, przedszkolne, zorganizowane – mile są tutaj widziane) oraz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny. Po wykwintnym obiedzie spacer z pewnością będzie należał do wyjątkowych.

Allrestaurants - EUREKA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - EUREKA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - EUREKA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - EUREKA - Gdynia, POLAND Allrestaurants - EUREKA - Gdynia, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X