POD RATUSZEM (EUROPEAN FOOD)

Allrestaurants - POD RATUSZEM - Bytom, POLAND

Address: Parkowa 2, 41-936 Bytom, POLAND
Phone: +48327868411 Mobile: * Fax: *
Website: http://pod-ratuszem.com.pl Email: *

Obiad w Urzędzie Miejskim to nie żart…My serwujemy tu nasze domowe i regionalne specjalności od 2004r.

W urzędowych pokojach na piętrach pachnie powagą spraw miejskich i obywatelskich, a piwnicy Ratusza, gdzie mieści się nasza restauracja jak w typowym śląskim domu. Bo tu czeka na wszystkich menu pełne specjałów „śląskich kuchareczek”. Nasze propozycje to dania kuchni polskiej i takiej ‚jak u mamy’. Postawiliśmy na tradycję bo uważamy, że w takim miejscu nie może jej zabraknąć. Taki jest również klimat tego miejsca. Trochę „sztrykowany” trochę jak w antykwariacie meblowym, pełen kolorowych bibelotów i słoików pełnych jesieni.

Zapraszamy do nas już od godziny 700 nasz kulinarny początek dnia to przygotowanie codziennie świeżych propozycji śniadaniowych i przekąskowych. W porze obiadowej proponujemy nasze zestawy stałe jak również codziennie inny, sezonowy zestaw firmowy.

Wszystkie nasze potrawy serwujemy również w formie cateringu. Wystarczy telefoniczne złożenie zamówienia i potrawy dostarczymy pod wskazany adres również poza granicami naszego miasta. Realizujemy małe zamówienia indywidualne w formie „obiadu na telefon”, ale również pomagamy przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i firmowych tych małych i dużych.

Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom dlatego zapraszamy do współpracy i polecamy nasze kulinarne usługi i domowe przysmaki.

Allrestaurants - POD RATUSZEM - Bytom, POLAND Allrestaurants - POD RATUSZEM - Bytom, POLAND Allrestaurants - POD RATUSZEM - Bytom, POLAND Allrestaurants - POD RATUSZEM - Bytom, POLAND Allrestaurants - POD RATUSZEM - Bytom, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X