DEJAVU (EUROPEAN FOOD)

Allrestaurants - DEJAVU - Cheb, CZECH REPUBLIC

Address: Svobody 7, 350 02 Cheb, CZECH REPUBLIC
Phone: +420773678988 Mobile: * Fax: *
Website: http://restauracedejavu.cz Email: *

Vítáme Vás na stránkách naší restaurace a kavárny DejaVu. Náš podnik se nachází v samotném centru historického města Cheb, na pěší zóně.
Klimatizované interiéry jsou vkusně zařízeny v retro stylu a vyzdobeny různými dobovými předměty a artefakty, které u Vás navodí příjemnou atmosféru, aby jste si mohli v klidu vychutnat Váš čas strávený u nás. Samozřejmostí jsou oddělené kuřácké a nekuřácké prostory.

Naše prvotřídní kuchyně vyniká jak klasicými českými pokrmy, tak šťavnatými steaky z toho nejlepšího masa, ale i saláty a dezerty.
Dále si u nás můžete objednat jednu z nejlepších druhů kávy značky illy, lahodné a osvěžující klasické i tropické alkoholické a nealko drinky a koktejly. Obslouží Vás zde náš příjemný
a laskavý personál. Naší předností je rovněž možnost podávání kávy do speciálního kelímku a vzít si jej s sebou. Můžete se tak například po dobrém obědě kochat krásami Chebu a přitom si pochutnávát na lahodné kávě.

Allrestaurants - DEJAVU - Cheb, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - DEJAVU - Cheb, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - DEJAVU - Cheb, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - DEJAVU - Cheb, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - DEJAVU - Cheb, CZECH REPUBLIC
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X