OKRAGLAK (COFFEE SHOP)

Allrestaurants - OKRAGLAK - Wroclaw, POLAND

Address: Swidnicka 42, 50-029 Wroclaw, POLAND
Phone: +48713071003 Mobile: * Fax: *
Website: http://etnocafe.pl Email: *

Okrąglak to nasze serce w centrum Wrocławia.
Kawa w Okrąglaku, to lokalny produkt. Ziarna sprowadzane z Etiopii, Brazylii i Nikaragui wypalamy we własnej palarni przy ul. Jerzmanowskiej 17. To właśnie tutaj uzyskują one odpowiedni smak i aromat. Nasze kawy to 100% arabiki.

Okąglak to nasz sposób na bycie bliżej.
Chcemy słuchać, rozmawiać, wymieniać się doświadczeniem. W Okrąglaku poznajemy opinie Klientów na temat naszej kawy i wspólnie odkrywamy nowe smaki. Okrąglak to miejsce pozwalające na złapanie oddechu przy kubku kawy.

Okrąglak to wspomnienie historii.
Kawiarnia, która posiada własną palarnię jest bezpośrednim nawiązaniem do historii ul. Świdnickiej. Niedaleko Okrąglaka, w miejscu obecnej Mediateki funkcjonowała kiedyś palarnia kawy i kawiarnia założona przez Otto Stieblera. Mówi się, że gdyby nie wojna, jego marka kawy byłaby dziś rozpoznawana na całym świecie.

Okrąglak to nasze oko na kulturę.
Obecnie ul. Świdnicka jest miejscem skupiającym wiele obiektów kulturalnych, takich jak kina, teatry, galerie sztuki. Taka lokalizacja zobowiązuje – dlatego też w Okrąglaku na bieżąco informujemy o wydarzeniach kulturalnych ul. Świdnickiej i jej otoczenia.

Allrestaurants - OKRAGLAK - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - OKRAGLAK - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - OKRAGLAK - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - OKRAGLAK - Wroclaw, POLAND Allrestaurants - OKRAGLAK - Wroclaw, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X