SILK AND SPICY (ASIAN FOOD)

Allrestaurants - SILK AND SPICY - Warsaw, POLAND

Address: Zurawia 16/20, 00-515 Warsaw, POLAND
Phone: +48226297012 Mobile: * Fax: *
Website: http://silkandspicy.pl Email: *

Wyjątkowe bogactwo tysięcy smaków i aromatów. Połączenie dwóch najbardziej oryginalnych kuchni – japońskiej i tajskiej – w miejscu o niezwykłej atmosferze. Silk&Spicy to prawdziwa magia orientalnych potraw i niepowtarzalna podróż w egzotyczne zakątki kuchni azjatyckiej.Obok kuchni japońskiej specjalizujemy się również w kuchni tajskiej. Sztuka kulinarna Tajlandii kształtowała się na przestrzeni wieków pod wyraźnym wpływem kuchni chińskiej z północy oraz kuchni indyjskiej z zachodu, stając się najbardziej wyrafinowaną kuchnią orientalną. Silk&Spicy łączy zatem zalety dwóch znanych, cenionych i najbardziej oryginalnych kuchni świata. Stawiamy nie tylko na estetykę przygotowania poszczególnych dań, ale przede wszystkim na składniki, z których korzystamy – w naszej kuchni obecne są wyłącznie najświeższe, oryginalne produkty i aromatyczne przyprawy. Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą dbałością, a o najwyższą jakość serwowanych potraw i niepowtarzalność receptur dbają: doświadczony Sushi Master Tomasz Godlewski.

Jesteśmy pewni, że fani azjatyckich przysmaków znajdą u nas wszystko, czego oczekują. Na pewno urzeknie Was również atmosfera naszej restauracji. Eleganckie, ale przytulne i ciepłe wnętrza z ciekawymi zdobienia, są idealnym miejscem na lunch, biznesowe lub przyjacielskie spotkania, czy romantyczną kolację. Serdecznie zapraszamy w egzotyczną podróż, w trakcie której odkryjecie zupełnie nowe smaki Orientu.

Allrestaurants - SILK AND SPICY - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SILK AND SPICY - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SILK AND SPICY - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SILK AND SPICY - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SILK AND SPICY - Warsaw, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X