STREET FOOD (PIZZA & FAST FOOD)

Allrestaurants - STREET FOOD - Bratislava, SLOVAKIA

Address: Laurinska 136/7, 811 01 Bratislava, SLOVAKIA
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://orbisfood.sk Email: *

Orbis Street Food vznikol ako inšpirácia z cestovania. V každom kúte sveta je pouličné jedlo to najlepšie a najchutnejšie, ak je pripravované poctivo a z dobrých surovín.

Netvárime sa, že sme najväčší experti na jedlo, ani sa netvárime, že sme vynašli najzdravší spôsob rýchleho stravovania. Našim základným pravidlom hodnotenia kvality jedla je pomer cena/výkon. Teda kvalitu, ktorú dostanete v porovnaní s tým, koľko za to zaplatíte.

Ľudia milujú hranolky, a preto hlavným produktom Orbis Street Food sú „Original Belgium Fries“. Sme jediní na Slovensku, kto pripravuje tieto hranolky podľa originálneho belgického postupu a z čerstvých, ručne šúpaných zemiakov.

Tak ako v iných európskych „hranolkárňach“ okrem pravých belgických hranoliek vám prinášame aj iné jedlá. Špecializujeme sa na pouličné jedlo z rôznych kútov sveta, ktorého ponuka sa pravidelne obmieňa.

Allrestaurants - STREET FOOD - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - STREET FOOD - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - STREET FOOD - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - STREET FOOD - Bratislava, SLOVAKIA Allrestaurants - STREET FOOD - Bratislava, SLOVAKIA
Free WiFi network Smoking area: Smoking and not smoking Google Map
x
X