MORNING - FOOD FOR TOMORROW (GENERAL)

Allrestaurants - MORNING - FOOD FOR TOMORROW - Stryków, POLONIA

Dirección: Strykowska 133, 91-527 Stryków, POLONIA
Teléfono: +48513221388 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://morning.com.pl/ E-Mail: *

WITAMY,


Chcielibyśmy przybliżyć Państwu co kryje się pod enigmatyczną nazwą "kuchni molekularnej", inaczej nazywanej kuchnią nowoczesną, czy też kuchnią XXI wieku.
Na pewno wielu z Państwa ogląda tak dziś popularne programy jak TopChef czy MasterChef, dzięki czemu zaczyna zwracać uwagę na to co i w jaki sposób je, nie tylko w restauracji ale gotując również w domu, coraz staranniej dobieramy produkty, i coraz częściej sięgamy po te zdrowe, naturalne, i nowe, staramy się by nasze dania wyglądały jak te oglądane na ekranach.

W swojej ofercie mamy zarówno sprzęt który umożliwia gotowanie metodą uważaną za najzdrowszą i najbardziej wartościową, uwaga tutaj kolejna tajemnicza nazwa :) : Sous Vide, co w praktyce oznacza, gotowanie w niskiej temperaturze bez utraty wartości odżywczych, witamin, aromatu przygotowywanego posiłku.
Metoda gotowania w niskich temperaturach pojawiła się w Polsce już kilka lat temu, wkraczając do renomowanych restauracji, ale dziś coraz chętniej korzystamy z niej także w domu.
Dzieci, kobiety w ciąży, dietetycy, fani sportów, coraz częściej w poszukiwaniu zdrowych metod żywienia wybierają właśnie gotowanie sous vide !

O zaletach tej metody można by napisać książkę, co zresztą zostało już zrobione ;)
Zachęcamy serdecznie tych co mieli okazję spróbować czym sous vide jest w praktyce, szefów kuchni, kucharzy, oraz tych którzy dopiero rozpoczynają swoją kulinarną przygodę, do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami, których jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem. Do śledzenia naszych szkoleń, pokazów, zapisywania się, pytania, i zamawiania !

Firma Morning jest również oficjalnym dystrybutorem marki SOSA, która rozpoznawalna na całym świecie przez kucharzy, weszła na stałe do użytku szefów kuchni również w Polsce, wielu z Was po zapoznaniu się z szeroką gamą produktów nie wyobraża sobie kuchni bez SOSY. Czemu w ogóle się nie dziwimy :)
Napisz, zadzwoń, pobierz katalog - gwarantujemy fachową pomoc, doradzimy, podpowiemy, z nami zrobienie sferyfikacji, jadalnej ziemi czy kamieni, spaghetti z bazyli, oraz wielu innych okaże się banalne.

W swojej ofercie mamy również produkty ISI, Smoking Guny, pakowarki komorowe i wiele innych.
Wszystkie informację znajdziecie przeglądając dokładnie naszą stronę, a gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości - śmiało dzwoń ! Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, od 9 do 15.

Pozdrawiamy !
MORNING

Allrestaurants - MORNING - FOOD FOR TOMORROW - Stryków, POLONIA Allrestaurants - MORNING - FOOD FOR TOMORROW - Stryków, POLONIA Allrestaurants - MORNING - FOOD FOR TOMORROW - Stryków, POLONIA Allrestaurants - MORNING - FOOD FOR TOMORROW - Stryków, POLONIA Allrestaurants - MORNING - FOOD FOR TOMORROW - Stryków, POLONIA
x
X