OCETIX (GENERAL)

Allrestaurants - OCETIX - Grudziadz, POLONIA

Dirección: Marszalka F. Focha 5/7, 86-300 Grudziadz, POLONIA
Teléfono: +48564622758 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://ocetix.com.pl E-Mail: *

"Ocetix" - Wytwórnia Octu i Majonezu jest od ponad 60 lat producentem znanych z doskonałej jakości produktów: majonezu, musztardy, octu i innych wyrobów.

Wszystkie nasze wyroby odznaczają się najwyższą jakością, co jest wynikiem szczególnej dbałości o czystość i hermetyczność produktów produkcyjnych oraz poddania ostrej selekcji surowców użytych do produkcji. Zwiększający się z roku na rok popyt na nasze wyroby jest motorem dynamicznego rozwoju firmy.

Ciągła rozbudowa zakładu, modernizacja procesów technologicznych oraz unowocześnienie parku maszynowego jest gwarantem utrzymania doskonałej jakości wyrobów, wyważonej ich ceny, a tym samym zachowania dużej dynamiki produkcji.

Nasze wyroby coraz częściej zostają doceniane i nagradzane przez konsumentów na różnego rodzaju imprezach targowo-giełdowych.

Allrestaurants - OCETIX - Grudziadz, POLONIA Allrestaurants - OCETIX - Grudziadz, POLONIA Allrestaurants - OCETIX - Grudziadz, POLONIA Allrestaurants - OCETIX - Grudziadz, POLONIA Allrestaurants - OCETIX - Grudziadz, POLONIA
x
X