ANCOR (VACACIONES)

Allrestaurants - ANCOR - Sereď, ESLOVAQUIA

Dirección: Bratislavska cesta 4385/10B, 926 00 Sereď, ESLOVAQUIA
Teléfono: +421317015021 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://ancor.sk E-Mail: *

Blanco

Drezy a batérie najvyššej kvality

Obchodná spoločnosť ANCOR Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2001 ako výhradný importér nemeckej firmy BLANCO pre Slovenskú republiku. Zaoberá sa predajom výrobkov z oblasti kuchynskej techniky (drezy pre domácnosť, kuchynské batérie, systémy triedenia odpadu a drviče odpadu).

Firma BLANCO so sídlom v Oberderdingenu (SRN) bola založená v roku 1925 ako súkromá rodinná firma. Už od svojho založenia sa firma špecializovala na spracovania nerezových materiálov a výrobu zariadení pre gastronómiu.

V súčasnosti zamestnáva firma BLANCO približne 1200 zamestnancov a patrí k najrenomovanejším firmám pôsobiacich v oblasti spracovania nerezových materiálov a výrobe gastronomických zariadení. Má dcérske firmy nielen v Európe, ale aj v zámorí.

Výroba je dnes sústredená do 3 výrobných miest v Nemecku (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobných miest v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Pokiaľ ide o výrobný sortiment - firma BLANCO sa špecializuje na výrobu v nasledujúcich oblastiach:

výroba zariadení pre gastronómiu - v tejto oblasti je firma zameraná na výrobu zariadení pre prepravu a distribúciu stravy v spoločnom stravovaní a v nemocniciach
výroba drezov pre domácnosť a veľkokuchyne
výroba zariadení pre oblasť medicíny a lekárenstva
Celkový podiel na výrobe a odbytu je v súčasnosti rozdelený nasledovne:

65% drezy pre domácnosť (1,5 miliónov drezov ročne)
29% gastronomické zariadenia (napr. 1,2 miliónov gastronádob ročne)
6% zariadení pre zdravotníctvo

Allrestaurants - ANCOR - Sereď, ESLOVAQUIA Allrestaurants - ANCOR - Sereď, ESLOVAQUIA Allrestaurants - ANCOR - Sereď, ESLOVAQUIA Allrestaurants - ANCOR - Sereď, ESLOVAQUIA Allrestaurants - ANCOR - Sereď, ESLOVAQUIA
x
X