GREEN FACTORY (GENERAL)

Allrestaurants - GREEN FACTORY - Zaluski, POLONIA

Dirección: Zdunowo 48, 09-142 Zaluski, POLONIA
Teléfono: +48236619394 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://greenfactory.com.pl E-Mail: *

Pierwotnie firma Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. Od 2006 roku, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek produktów typu convenience, rozszerzała asortyment produktów o świeże, umyte i pocięte warzywa pod marką Fit & Easy, a od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label.

Cała produkcja odbywa się w dwóch zakładach, o łącznej powierzchni 14 600 m. kw.

Klientami firmy są największe sieci handlowe w Polsce, a także rynek tradycyjny oraz HoReCa (np. McDonald’s). Najwyższą jakość produktów docenili również Odbiorcy z tak wymagających rynków jak np. Niemcy, Czechy, Słowacja, Skandynawia, Ukraina, gdzie kierowany jest eksport.

Aktualnie w ramach grupy Green Factory znajdują się wyspecjalizowane w poszczególnych obszarach spółki: Green Factory Wielkopolska (produkcja i sprzedaż do zachodniej części Polski oraz na zachód), Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), Green Factory (obsługująca Polskę centralną, wschodnią oraz eksportująca na wschód ) oraz Green Factory Logistics (transport oraz logistyka).

Allrestaurants - GREEN FACTORY - Zaluski, POLONIA Allrestaurants - GREEN FACTORY - Zaluski, POLONIA Allrestaurants - GREEN FACTORY - Zaluski, POLONIA Allrestaurants - GREEN FACTORY - Zaluski, POLONIA Allrestaurants - GREEN FACTORY - Zaluski, POLONIA
x
X