JOZEFOW SAD (GENERAL)

Allrestaurants - JOZEFOW SAD - Jozefow, POLONIA

Dirección: Urzedowska 47, 24-340 Jozefow, POLONIA
Teléfono: +48783784715 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://jozefowsad.pl E-Mail: *

„Józefów Sad” Sp. z o.o. została założona w 2008 r. przez 8 sadowników, którzy potrzebę powołania grupy producenckiej widzieli już wiele lat wcześniej. Poznali się w trakcie prowadzenia wieloletniej działalności produkcyjnej oraz współpracy przy sprzedaży owoców wyprodukowanych w swych gospodarstwach. Powołanie wspólnej firmy poprzedzili wieloma spotkaniami, na których rozważali kierunki jej działania oraz przygotowania zaplecza umożliwiającego profesjonalną obsługę i funkcjonowanie firmy. Było to pierwsze przedsięwzięcie tego typu w rejonie Opola Lubelskiego.

Józefów Sad - produkcja i sprzedaż owoców Obecnie grupa skupia 94 gospodarstwa o łącznej powierzchni upraw sadowniczych ok. 700 ha. Dotychczasowa działalność umożliwiła nam ulokowanie się na rynku jako wiarygodny i rzetelny dostawca owoców spełniających wymagane standardy oraz oczekiwania i potrzeby klientów. Pomogły w tym doświadczenie i ustalona marka rynkowa owoców produkowanych przez udziałowców „Józefów Sad” Sp. z o.o. Dla profesjonalnego przygotowania i podania na rynek owoców o najwyższej jakości zrealizowaliśmy szereg inwestycji, z których najbardziej istotną jest budowa nowoczesnego centrum logistyczno-magazynowego wyposażonego w sortownicę jabłek i gruszek marki Aweta.

Allrestaurants - JOZEFOW SAD - Jozefow, POLONIA Allrestaurants - JOZEFOW SAD - Jozefow, POLONIA Allrestaurants - JOZEFOW SAD - Jozefow, POLONIA Allrestaurants - JOZEFOW SAD - Jozefow, POLONIA Allrestaurants - JOZEFOW SAD - Jozefow, POLONIA
x
X