TENSMAK (GENERAL)

Allrestaurants - TENSMAK - Lochow, POLOGNE

Adresse: 30-lecia 32, 07-130 Lochow, POLOGNE
Tél: +48256752177 Mobile: * Fax: *
site Web: http://tensmak.pl E-mail: *

Firma TenSmak działa na polskim rynku od 1992 roku. Od chwili jej powstania do dnia dzisiejszego ma charakter rodzinny. Od 1996 roku rozpoczeliśmy produkcję przypraw. Do niedawna podstawę naszej działalności była obsługa cateringowa małych restauracji, stolówek szkolnych i zakładowych, małych przetwórni spożyczych, rybnych i mięsnych, którym dostarczaliśmy najwyzszej jakosci przyprawy. W roku 2005 postanowiliśmy wprowadzic nową markę na rynek dóbr masowych. Wieloletnie doświadczenie, szeroka znajomość rynku, pozwoliły nam przygotować bardzo atrakcyjną ofertę detaliczną. Szeroki asortyment: przypraw-ziół jednorodnych i mieszanek w najwyższej jakości, w połączeniu z nowym, oryginalnym opakowaniem detalicznym i oczywiście cena wraz z dużą gramaturą w porównaniu z istniejącymi firmami na rynku pozwala nam prognozować sukces również na rynku detalicznym. W marcu 2007 upłynie 3 lata obecności na rynku naszej marki. W tym czasie stworzyliśmy przedstawicielstwo handlowe na Pomorzu, w portfelu klientów posiadamy około 140 odbiorców hurtowych jak i detalicznych. Powstanie przedstawiciekstwa na Pomorzu było możliwe dzięki naszej wieloletniej działalności handlowej w tym rejonie. Od 1998 roku jesteśmy obecni na wszystkich imprezach handlowo - wystawowoych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A w Gdańsku. Nasza firma obecna jest również od 7 lat na znanych targach "Winobrania" w Zielonej Górze.
Szeroka znajomośc rynku przypraw sypkich w kraju i za granicą oraz wieloletnie doświadczenie, kontakty handlowe z wieloma firmami z branży, kontraktacja upraw z krajowymi producentami pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym klientom pod wzgledem: ceny, jakości i szerokści oferty asortymentowej. Jakośc naszych towarów jest dla nas sprawa priorytetow?.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości przypraw przy możliwie najniższych cenach. Przywiązanie i zaufanie klientów do naszej marki jest najważniejsze!

Allrestaurants - TENSMAK - Lochow, POLOGNE Allrestaurants - TENSMAK - Lochow, POLOGNE Allrestaurants - TENSMAK - Lochow, POLOGNE Allrestaurants - TENSMAK - Lochow, POLOGNE Allrestaurants - TENSMAK - Lochow, POLOGNE
x
X