KORFANTY (GENERAL)

Allrestaurants - KORFANTY - Grabownica Starzenska, POLOGNE

Adresse: Grabownica Starzenska 523, 36-207 Grabownica Starzenska, POLOGNE
Tél: +48515918911 Mobile: * Fax: *
site Web: http://korfanty.ml4.pl E-mail: *

Gospodarstwo Szkółkarskie "Korfanty" to rozwijająca się szkółka drzew i krzewów owocowych znajdująca się w jednym z najczystszych ekologicznie zakątków w kraju, na przedgórzu Bieszczadzkim.

Dzięki nowatorskiej metodzie ukorzeniania pędów na otwartym powietrzu, zimujących również bez żadnych zabezpieczeń pod gołym niebem, nasze sadzonki są niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz choroby.

Podstawową działalnością jest produkcja sadzonek borówki amerykańskiej. Posiadamy w ofercie wiele sprawdzonych odmian.

Kolejnym istotnym obszarem działalności jest dereń jadalny stający się rośliną coraz bardziej popularną, z przeznaczeniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i do zastosowania w przemyśle spożywczym i kosmetycznym.

Posiadamy także w ofercie sadzonki aronii, jagody kamczackiej, agrestu oraz świdośliwy. Zarówno materiał wyjściowy jak i ten będący w stałej sprzedaży są pod stałą kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Allrestaurants - KORFANTY - Grabownica Starzenska, POLOGNE Allrestaurants - KORFANTY - Grabownica Starzenska, POLOGNE Allrestaurants - KORFANTY - Grabownica Starzenska, POLOGNE Allrestaurants - KORFANTY - Grabownica Starzenska, POLOGNE Allrestaurants - KORFANTY - Grabownica Starzenska, POLOGNE
x
X