BARTNIK (OGÓLNY)

Allrestaurants - BARTNIK - Izyaslav, UKRAINA

Adres: Izyaslavs'kyi district, Izyaslav, UKRAINA
Telefon: +380385241346 Telefon komórkowy: * Fax: *
Strona internetowa: http://bartnik.ua/ Email: *

Товариство з обмеженою відповідальністю “Бартнік” розташоване в старовинному місті Ізяславі, яке знаходиться на мальовничій Волино-Подільській височині.

Історія підприємства розпочалася зі створення приватного підприємства “Бартнік” у 1996 р. Товариство, що складалося із 4 осіб сім’ї Паньковських, створювалося з метою заготівлі та експорту гречаного меду для одного із фасувальних закладів Республіки Польща.

Визначальними факторами діяльності родинної фірми були і є якість продукції та порядність у стосунках із постачальниками сировини. Сповідування цих принципів, на протязі всіх років, дало можливість завоювати авторитет і повагу у пасічників усіх регіонів України, освоїти ринки збуту у США та Канаді, Близькому Сході та країнах ЄС.

У 1999 році, з метою залучення іноземних інвестицій та фасування високоякісних продуктів бджільництва, ПП “Бартнік” було реорганізовано в спільне україно-польське підприємство — Товариство з обмеженою відповідальністю “Бартнік”.

Allrestaurants - BARTNIK - Izyaslav, UKRAINA Allrestaurants - BARTNIK - Izyaslav, UKRAINA Allrestaurants - BARTNIK - Izyaslav, UKRAINA Allrestaurants - BARTNIK - Izyaslav, UKRAINA Allrestaurants - BARTNIK - Izyaslav, UKRAINA
x
X