PROSTE HISTORIE (GENERAL)

Allrestaurants - PROSTE HISTORIE - Skorcz, POLAND

Dirección: Lesna 2, 83-220 Skorcz, POLAND
Teléfono: +48585824259 Móvil: * Fax: *
Página Web: http://prostehistorie.com.pl E-Mail: *

Proste historie – to dom w którym pachnie jedzeniem.

Dom, w którym smacznie się gotuje i wspólnie jada jest żywy – to miejsce przyjemne i bezpieczne, z niezwykłą siłą przyciągania ludzi. Proste Historie powstały po to, żeby pomóc tworzyć takie miejsce poprzez wspieranie przygotowania codziennego, pysznego jedzenia.

Chcemy robić to, na czym znamy się najlepiej, czyli rozwijać współczesną domową kuchnię w oparciu o dobre polskie tradycje i składniki najlepszego pochodzenia. Możemy poszczycić się doskonałą znajomością polskiej kuchni domowej, ale nie boimy się też uwspółcześniać przepisów czy łamać rutyny. Pozostajemy otwarci na różne smaki i wprowadzamy na polskie stoły garść nowych inspiracji.

Wyróżnikiem Prostych Historii jest szeroki wybór produktów kulinarnych na różne okazje i potrzeby. Korzystamy z najlepszych polskich i wyłącznie naturalnych składników i nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości i smaku.

Sięgając po Proste Historie każdy otrzyma coś prostego i pysznego. Coś, do czego zawsze będzie chciał powracać.

Allrestaurants - PROSTE HISTORIE - Skorcz, POLAND Allrestaurants - PROSTE HISTORIE - Skorcz, POLAND Allrestaurants - PROSTE HISTORIE - Skorcz, POLAND Allrestaurants - PROSTE HISTORIE - Skorcz, POLAND Allrestaurants - PROSTE HISTORIE - Skorcz, POLAND
x
X