GROTEX (ОБЩАЯ)

Allrestaurants - GROTEX - Kalisz, ПОЛЬША

Адрес: Tuwima 6, 62-800 Kalisz, ПОЛЬША
Телефон: - Мобильный: * Факс: *
Веб-сайт: http://grotex.com.pl E-mail: *

firma GROTEX została założona w 1990 roku. Początki działalności ukierunkowane były głównie na kompleksowe zaopatrywanie zakładów mięsnych. Firma była bezpośrednim importerem jelit wieprzowych i jelit baranich. W swoim asortymencie posiadała takie produkty jak mieszanki masarskie, siatki i szpilki wędliniarskie.

Współcześnie przedsiębiorstwo GROTEX oferuje całą gamę przypraw korzennych krajowych i zagranicznych, wszelkiego rodzaju susze warzywne oraz dodatki do żywności. Firma jest także producentem mieszanek przyprawowych, które oparte są na własnych niepowtarzalnych recepturach. Oferta z roku na rok powiększa się, dzieje się tak za sprawą klientów, którzy oczekują nowych, dobrych i bezpiecznych produktów.

Firma współpracuje z zakładami przetwórstwa spożywczego i zakładami konfekcji przypraw, a także z hurtowniami zarówno na terenie Rzeczpospolitej jak i poza granicami kraju.

Allrestaurants - GROTEX - Kalisz, ПОЛЬША Allrestaurants - GROTEX - Kalisz, ПОЛЬША Allrestaurants - GROTEX - Kalisz, ПОЛЬША Allrestaurants - GROTEX - Kalisz, ПОЛЬША Allrestaurants - GROTEX - Kalisz, ПОЛЬША
x
X