OSM PSZCZYNA (ОБЩАЯ)

Allrestaurants - OSM PSZCZYNA - Pszczyna, ПОЛЬША

Адрес: Męczenników Oświęcimskich 4 , 43-200 Pszczyna, ПОЛЬША
Телефон: - Мобильный: * Факс: *
Веб-сайт: http://osmpszczyna.pl E-mail: *

Spółdzielnia Mleczarska w Pszczynie położona w południowej Polsce nad rzeką Pszczynką słynie z produkcji naturalnych, wysokiej jakości wyrobów mleczarskich. Nasze twarogi, masła, śmietany itd. sprzedajemy zarówno Odbiorcom lokalnym, jak i dostarczamy do sieci. Wszyscy jesteśmy zaangażowani i dążymy do tego, aby utrzymać i umocnić naszą pozycję na rynku.

Wszyscy jesteśmy zaangażowani i dążymy do tego, aby utrzymać i umocnić naszą pozycję na rynku.

Dzięki nowoczesnym metodom zarządzania, możliwościom korzystania z dotacji unijnych i pełnej poświęcenia Załodze Spółdzielnia może się pochwalić znaczącym wzrostem produkcji w stosunku do poprzednich lat. Dzięki technologicznym innowacjom poszerzono znacznie asortyment produktów, co z kolei umożliwiło pozyskanie nowych klientów. Teraz naszym głównym celem jest produkcja przetworów nabiałowych wysokiej jakości, takich, które trafiają jako gotowy produkt do bezpośredniej konsumpcji u Klienta „na stole” jak i półproduktów, do dalszego przetwórstwa.

Allrestaurants - OSM PSZCZYNA - Pszczyna, ПОЛЬША Allrestaurants - OSM PSZCZYNA - Pszczyna, ПОЛЬША Allrestaurants - OSM PSZCZYNA - Pszczyna, ПОЛЬША Allrestaurants - OSM PSZCZYNA - Pszczyna, ПОЛЬША Allrestaurants - OSM PSZCZYNA - Pszczyna, ПОЛЬША
x
X